Barbara Kurdej-Szatan przyjmie zaproszenie do udziału w programie Taniec z Gwiazdami? Jak podaje magazyn Flesz, to całkiem prawdopodobne, że gwiazda przejdzie do konkurencyjnej stacji. Mamy komentarz pracownika Polsatu, który zdradził kilka szczegółów odnośnie do rozmów z aktorką. Złożyli jej już kilka lukratywnych ofert!

Jeszcze niedawno wydawało się, że Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Niestety, okazało się, że władze stacji miały wobec aktorki inne plany. Według ustaleń magazynu Flesz Kurdej-Szatan ostatecznie straciła posadę prowadzącej aż trzech programów, zrezygnowano również z jej usług w roli gospodyni letnich festiwali. Czyżby do artystki jednak uśmiechnęło się szczęście? Wygląda na to, że stacja Polsat przyjmie aktorkę z otwartymi ramionami. Nie uwierzycie, jakie dostała propozycje! 

Barbara Kurdej-Szatan przejdzie do Polsatu?

Przez długi czas pozycja Barbary Kurdej-Szatan w Telewizji Polskiej wydawała się niezachwiana. Aktorka była gospodynią takich flagowych programów jak The Voice of Poland, The Voice Kids oraz Dance, Dance, Dance. Spekulowano także, że w wakacje prowadzi kilka masowych imprez TVP. Jednak władze stacji zmieniły zdanie.

Jak podaje dwutygodnik Flesz, wygląda na to, że niedługo Barbara Kurdej-Szatan rozpocznie współpracę z konkurencyjną stacją. Jeden z pracowników Polsatu przyznał, że jego przełożeni zaproponowali już aktorce prowadzenie imprezy Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje. Gwiazda wystąpi w duecie z Maciejem Dowborem.

— Basia gra w naszym serialu W rytmie serca i świetnie sprawdza się w roli Marysi. A już 30 czerwca będzie gwiazdą naszego festiwalu w Opolu — cytuje pracownika stacji Flesz

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak największą sensację wywołało informacja, że przedstawiciele Polsatu nie tylko rozważają podjęcie z gwiazdą stałej współpracy, lecz także złożyli jej ofertę… występu w Tańcu z Gwiazdami! Zgodziła się?

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Zgodnie z informacjami podanymi przez Flesz, Barbara Kurdej-Szatan otrzymała zaproszenie, by zostać jedną z uczestniczek hitu Taniec z Gwiazdami. Nie wiadomo jednak, czy Kurdej-Szatan miałaby wystąpić w charakterze tancerki, czy gwiazdy. 

Na razie Barbara Kurdej-Szatan ma negocjować warunki kontraktu z Polsatem. Czy stacji uda się dojść do porozumienia z aktorką? Na razie pozostaje nam jedynie czekać na ostateczną decyzję Kurdej-Szatan. Gwiazda znajduje się obecnie na topie, więc z pewnością władzom telewizji będzie zależało, żeby zgodziła się na występ w tanecznym show!

Wygląda na to, że przed Barbarą Kurdej-Szatan otwierają się nowe perspektywy zawodowe. Myślicie, że aktorka wyrośnie na kolejną wielką gwiazdę stacji Polsat? A może władze TVP zaproponują Kurdej-Szatan nowy, jeszcze bardziej lukratywny kontrakt?

ZOBACZ ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ-SZATAN:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan zostanie kolejną uczestniczką Tańca z Gwiazdami?

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Aktorka negocjuje z władzami Polsatu warunki swojego nowego kontraktu. 

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Do niedawna Barbara Kurdej-Szatan była jedną z największych gwiazd TVP. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kamila Skolimowska zmarła 10 lat temu. Złota medalistka miała 27 lat i wielkie plany na przyszłość
  2. Fryzury do okularów. Postaw na praktyczne rozwiązania
  3. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  4. Jak wykorzystać pestkę z awokado? Już nigdy jej nie wyrzucisz
  5. Makijaż permanentny brwi. Poznaj najważniejsze zasady i oczaruj wszystkich nowym spojrzeniem!

źródła: gala.pl, Flesz, plotek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.