Barbara Kurdej-Szatan: wzrost i waga aktorki zaskakuje. Drobna blondynka znana z reklam popularnej sieci komórkowej od kilku lat zachwyca polski show-biznes swoim urokiem. Jasne włosy i regularne rysy twarzy tworzą z niej słowiański ideał, a do tego ma świetne wymiary! Jesteście ciekawe, jak gwiazda na co dzień się prezentuje? Zobaczmy, jak udaje jej się utrzymywać świetną figurę! 

Szeroki uśmiech, piękne duże oczy, długie blond włosy i zgrabne nogi to znaki rozpoznawcze charyzmatycznej aktorki. Nic dziwnego, że wciąż może liczyć na intratne propozycje, które wciąż rozwijają ja jako artystkę. Charakterystyczna gwiazda stanowi swoją urodą i figurą wzór dla wielu kobiet, które chętnie oglądają jej poczynania na srebrnym ekranie! Barbara Kurdej-Szatan: wzrost i waga lubianej aktorki są godne pozazdroszczenia!

Barbara Kurdej-Szatan: wzrost gwiazdy jest idealny

33-letnia aktorka jest nie tylko utalentowaną artystką, ale również może pochwalić się niesamowitymi wymiarami! Barbara Kurdej-Szatan: wzrost gwiazdy wynosi aż 170 cm! Jesteśmy pod wrażeniem – z taką wysokością mogłaby być fotomodelką! Choć w telewizji czy na scenie często prezentuje się na wysokich obcasach, z pewnością nie potrzebuje ich na co dzień do luźniejszych stylizacji! 

Jakie wymiary ma Barbara Kurdej-Szatan?

Wzrost jest jej mocnym plusem, ale oprócz niego aktorka może poszczycić się bardzo dobrymi wymiarami! Jej szczupłe ciało w połączeniu z wysokim wzrostem to marzenie wielu kobiet. Ile waży popularna gwiazda? Jej waga wynosi ok. 50 kg, a biodra artystki są wyraźnie zaznaczone, co czyni z niej prawdziwą seksbombę!  

Tez jesteście pod wrażeniem jej gabarytów? Pochodząca z Opola artystka swoimi wymiarami kusi wielu obserwatorów na Instagramie, których ma aż okrągły milion! Jak widać, nie może narzekać na brak zainteresowania jej talentem i figurą! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Barbara Kurdej- Szatan: wzrost
Fot.: kurdejszatan/ Instagram 

Sympatyczna blondynka znana szerszej publiczności nie tylko jako gwiazda reklam sieci komórkowej stanowi symbol słowiańskiego piękna! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBrat Małgorzaty Rozenek robi zawrotną karierę za granicą. Czym się zajmuje?
Następny artykułCo studiował Marcin Prokop? Wykształcenie prowadzącego DD TVN jest imponujące
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.