Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż pojawią się razem w programie Taniec z Gwiazdami? Wygląda na to, że fani najsłynniejszej polskiej blondynki mają powód do radości! Super Express potwierdza udział gwiazdorskiego duo. Czyżby władze Polsatu chciały, żeby małżonkowie stanęli do rywalizacji o Kryształową Kulę? Naprawdę byłoby na co popatrzeć! 

To jedna z najbardziej sensacyjnych wiadomości sezonu! Ledwo oswoiliśmy się z doniesieniami, że Barbara Kurdej-Szatan przechodzi ze stacji TVP do Polsat, gdy okazało się, że dołączy do niej Rafał Szatan. Super Exprees podaje, że małżonkowie zamierzają wziąć udział w hicie Taniec z Gwiazdami — oczywiście nie w charakterze pary, lecz rywali! Czym zakończy się ich walka? Wygra lojalność wobec współmałżonka czy chęć zdobycia miejsca na podium? Wygląda na to, że czeka nas jeden z najbardziej emocjonujących sezonów w historii! Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ich w akcji. Jak myślicie, kto bardziej da czadu: Barbara Kurdej-Szatan czy Rafał Szatan? Poznajcie szczegóły!

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu zakończyła współpracę z TVP, gdzie do niedawna była jedną z największych gwiazd. Jednak w ostatnim czasie stacja zdecydowała się na zwolnienie popularnej aktorki. Na szczęście osobowość takiego formatu nie musi martwić się o pracę — do Kurdej-Szatan wyciągnął rękę konkurencyjny Polsat. 

Jeszcze do niedawno przypuszczano, że w Tańcu z Gwiazdami wystąpi jedynie Barbara Kurdej-Szatan. Jednak jak podaje Super Express, do udziału w tanecznym show nieoczekiwanie został zaproszony również Rafał Szatan. Co więcej, mąż i żona przyjęli ofertę stacji Polsat! Nowy TzG ma wystartować już jesienią 2019 roku. Pikanterii dodaje fakt, że najprawdopodobniej małżeństwu zostaną przydzieleni inni partnerzy, więc zostaną zmuszeni do rywalizacji. Bez wątpienia ten fakt pozytywnie wpłynie na przyszłą oglądalność. 

Kim jest Rafał Szatan?

Rafał Szatan jest znanym aktorem oraz muzykiem. To były wokalista zespołu RH+. Ma na koncie między innymi takie osiągnięcia jak zajęcie drugiego miejsca w dziesiątej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Gwiazdor może się poszczycić solidnym wykształceniem — to absolwent Liceum Muzycznego w Legnicy, gdzie uczył się gry na fortepianie i śpiewu. Następnie kontynuował muzyczną edukację w Katowicach — studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej. Kierunek, na który się zdecydował, to wokalistyka. Na co dzień pracuje w Gliwickim Teatrze Muzycznym, pojawia się w programach rozrywkowych oraz gra role epizodyczne w serialach. 

To nie pierwszy raz, kiedy małżonkowie wystąpią w jednym programie. Barbara Kurdej-Szatan z mężem mają już na koncie wspólne występy w programie X-Factor — jako zespół Soul City — Jaka to melodia? oraz The Story of My Life. Historia naszego życia

Będziecie oglądać nowy sezon programu Taniec z Gwiazdami

ZOBACZ ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ-SZATAN I RAFAŁA SZATANA:

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan wezmą udział w Tańcu z Gwiazdami

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka para występuje razem w programie telewizyjnym. 

barbara kurdej-szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Jak myślicie, kto okaże się lepszym tancerzem — Barbara Kurdej-Szatan czy Rafał Szatan?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dominika Gwit znów ofiarą hejtu. Internauci wyśmiewają aktorkę za… reklamę płynu do higieny intymnej
  2. Jak wyglądać chudziej? Poznaj 5 ŚWIETNYCH sposobów
  3. Małgorzata Kożuchowska zagrała w dramacie z międzynarodową obsadą. Muzykę skomponował sam Jan A.P. Kaczmarek
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

źródła: pl.wikipedia.org, gala.pl, Super Express

Poprzedni artykułMężczyzna porzucił swojego psa w obcym samochodzie. Właścicielka auta podjęła wzruszającą decyzję
Następny artykułJoanna Koroniewska skrytykowana za karmienie piersią półtorarocznej córki. „Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.