Barbara Kurdej-Szatan znalazła się w ogniu krytyki, po tym, jak zamieściła na swoim profilu na Instagramie niecodzienne zdjęcie. Fani postanowili w dosadny sposób wyrazić swoją opinię na temat fotografii gwiazdy.

Aktorka pracująca wcześniej na planie „M jak Miłość” ma za sobą niemały skandal wizerunkowy. Wszystko zaczęło się, kiedy postanowiła skomentować zachowanie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy według gwiazdy, zachowywali się nieodpowiednio wobec imigrantów z Białorusi.

Wulgarny wpis gwiazdy stał się początkiem końca jej kariery w Telewizji Polskiej. Barbara Kurdej-Szatan musiała na krótko zniknąć z oczu mediów, a obecnie pracuje dla innej stacji. Teraz aktorka znowu zachowała się w niecodzienny sposób.

Barbara Kurdej-Szatan dodała niecodzienne zdjęcie na Instagrama

Gwiazda postanowiła zaskoczyć swoich fanów i na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, które od początku wywołało burzę w sieci. Na fotografii widzimy niejedną, ale kilkanaście podobizn aktorki, która zadowolona przekazuje „buziaki” internautów. Co więcej, Barbara Kurdej-Szatan ubrana jest tam jedynie w samą bieliznę. Ma na sobie czarny biustonosz i czarną podziurkowaną narzutkę.

Fanom aktorki nie spodobało się nowe zdjęcie gwiazdy. Co więcej, część z nich zarzuca jej próbę zwrócenia na siebie uwagę i ponowne zachowywanie się w irracjonalny sposób. Niektóre wpisy są naprawdę brutalne i w mocny sposób obrażają gwiazdę, nawiązując od sytuacji sprzed kilku miesięcy.

„Brak rozumu”

Przewróciło się w głowie, no a gdzie teraz rozum?”

„Białoruskiego już się uczysz, żeby odebrać nagrodę pustaku?” – czytamy komentarze na profilu aktorki.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Barbara Kurdej-Szatan zalewa się łzami na Pol’and’Rock Festival. Wszystko po pytaniu żołnierza
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.