Barbara Kurdej-Szatan doskonale wie, co zrobić, by zwrócić na siebie uwagę. Podczas jednego z warszawskich eventów aktorka serialu M jak Miłość zaprezentowała się w czerwonej stylizacji, a wszystkie spojrzenia skupiły się włącznie na niej. Wielbiciele gwiazdy nie mieli wątpliwości: jest ogień – możemy przeczytać w licznych komentarzach na jej profilu. 

Nie od dziś wiadomo, że Barbara Kurdej-Szatan jest jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek. Jej stylizacje zarówno na wielkie wyjścia, jak i na co dzień, przyprawiają o zawrót głowy. Aktorka wie, w jaki sposób strojem podkreślić swoje atuty i subtelnie ukryć wszelkie niedoskonałości. Niedawno Basia zaprezentowała się w krwisto czerwonym kombinezonie, a jej fani obsypali ją komplementami. 

Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej stylizacji

Basia zdecydowała się na odważną stylizację, wobec której trudno przejść obojętnie. Aktorka miała na sobie długą czerwoną sukienkę i czerwoną narzutkę z tego samego materiału. Całość dopełnił złote, delikatne sandałki i czerwona torebka. Komplet pochodzi z marki ZAQUAD, która od kilku lat wiedzie prym na polskim rynku modowym. 

Sukienka, na którą zdecydowała się Basia jest bardzo kobieca i zmysłowa, szczególnie w intensywnej czerwieni! Wyjątkowy krój podkreśla talię, a dekolt w serek odsłania sporo ciała – ta stylizacja świetnie sprawdzi się na wieczorne i oficjalne wyjścia!  Dlugość sukienki nie jest przypadkowa – nie ma bardziej eleganckiej wersji, niż klasyczna kreacja w wersji maksi! 

Gwiazdy chętnie sięgają po kreacje marki ZAQUAD i nie ma w tym nic dziwnego – niestandardowe kroje, najwyższej jakości tkaniny i dbałość o każdy detal sprawiają, żeta marka wyróżnia się na tle konkurencji! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Spójrzcie tylko na tę zjawiskową kreację! Jak wam się podoba?