Barbara Kurdej-Szatan: znak zodiaku artystki mówi o niej naprawdę wiele. Nie wszyscy wiedzą, spod jakiego znaku jest popularna aktorka i piosenkarka. Okazuje się, że gwiazdy potrafią zdradzić naprawdę wiele o człowieku. Odkryj fascynujące tajemnice Barbary Kurdej-Szatan! 

Barbara Kurdej-Szatan jest powszechnie lubiana. Media śledzą każdy jej ruch, a fani pragną dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Co mówi o pięknej aktorce jej znak zodiaku? Barbara Kurdej-Szatan: znak zodiaku gwiazdy nie pozostawia w domyśle niczego. Postanowiłyśmy sprawdzić, co mówią o sympatycznej blondynce gwiazdy!

Jaki jest znak zodiaku Barbary Kurdej-Szatan? 

Uwielbiana aktorka i piosenkarka urodziła się 22 sierpnia, a więc jest zodiakalnym Lwem i nietrudno to zauważyć. Barbara Kurdej-Szatan ma dużo energii i temperamentu i przemawia przez nią pewność siebie i zaangażowanie. Widać to zarówno na scenie, jak i podczas wywiadów, które udziela. Lwy mogą, ale nie muszą być apodyktyczne — zamiast rządzenia innymi mogą być świetnymi organizatorami i dobrymi przywódcami grupy, którzy zawsze będą stawiać dobro innych na pierwszym miejscu. 

Barbara Kurdej-Szatan: znak zodiaku gwiazdy to Lew. Co jeszcze o niej mówi? 

Choć może wydawać się, że Lwy są dumne i nie znoszą nieposłuszeństwa innych, wcale tak nie jest. Owszem, osoby spod tego znaku zodiaku czasami się zapominają i zbytnio koncentrują na sobie, ale zwykle nie trwa to długo — Lwy są na to zbyt szlachetne. Ich wrodzona opiekuńczość i poczucie odpowiedzialności za innych sprawiają, że Lwy są wspaniałymi partnerami i rodzicami. Basia Kurdej-Szatan doskonale spełnia się jako żona i mama, o czym świadczą nie tylko zdjęcia z córeczką, które chętnie publikuje, ale również wspólne występy na scenie z ukochanym mężem.

Lwy to osoby o wysokim stopniu empatii, co niektórzy mogą wykorzystywać. Pozytywne nastawienie wobec innych i skłonność do angażowania się skutkują częstymi rozczarowaniami Lwa względem ludzi. Osoba, której znakiem zodiaku jest Lew, potrafi jednak szybko podnieść się po porażce i zawalczyć o siebie. Trzeba przyznać, że Barbara Kurdej-Szatan zawojowała polski show-biznes, a uroku osobistego nie da się jej odmówić. To typowy, zodiakalny Lew!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan: znak zodiaku
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan: znak zodiaku gwiazdy to Lew. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCo warto mieć w samochodzie? 6 rzeczy, które zmienią waszą codzienność
Następny artykułIle zarabia Kuba Wojewódzki? Fortuna Króla TVN jest ogromna!