Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim Instagramie pewien niepokojący materiał. Czy gwiazda chciała podzielić się z fanami problemami w związku? A może jej gest ma na celu coś zupełnie innego? Wyznanie aktorki zabrzmiało naprawdę przejmująco! „To wszystko mnie kosztuje za dużo energii”. 

Jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Każde zdjęcie albo film, który zdecyduje się opublikować w swoich social mediach, natychmiast wywołuje lawinę komentarzy i reakcji. Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się podzielić z fanami niezwykle ważną wiadomością. Aktorka umieściła na Instagramie zaskakujące wideo, gdzie wypowiada się na temat problemów w relacjach damsko-męskich. Czyżby chodziło o jej własnego męża? Wyglądała na naprawdę przejętą!

Barbara Kurdej-Szatan ma problemy w związku?

Na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan kilka godzin temu pojawił się filmik, na którym wyraźnie zmartwiona gwiazda opowiada o problemach w związku. Wypowiada się w taki sposób, jak gdyby kierowała się bezpośrednio do partnera. Co powiedziała?

– Spalam się. To wszystko kosztuje mnie za dużo energii. Wiecznie w stanie czuwania, ciągła gotowość, zawsze na najwyższych obrotach. Jak długo możemy tak ciągnąć? Ile jeszcze wytrzymamy w takim związku? 

ZOBACZ WIDEO PONIŻEJ

Czy adresatem tych słów jest Rafał Szatan, mąż gwiazdy TVP? A może chodzi o kolejną akcję społeczną, która ma na celu zwrócenie uwagi na problemy w związkach? Gwiazda nigdy nie ukrywała, że ukochany stanowi dla niej ogromne wsparcie i nie wyobraża sobie życia osobno. Na dodatek zaledwie dzień wcześniej para hucznie świętowała urodziny mężczyzny. 

Fani nie pozostali obojętni na apel Barbary Kurdej-Szatan. Bardzo szybko pojawiły się dziesiątki komentarzy, których autorzy zaczęli dzielić się swoimi przemyśleniami odnośnie do toksycznych związków i problemach w miłosnych relacjach. Inni usiłowali zgadnąć, czego ewentualnie będzie dotyczyć kampania społeczna, w którą zaangażowała się aktorka. 

Czy Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w kampanii społecznej?

Prawdopodobnie racja leży po stronie osób, które podejrzewają gwiazdę o udział w kampanii społecznej. Szczególnie że w tym samym czasie na kanale innej gwiazdy pojawił się analogiczny filmik.

Mikołaj Roznerski wstawił na swój Instagram wideo przygotowane w podobny sposób, jak to, które opublikowała w social mediach Barbara Kurdej-Szatan. W przeciwieństwie do koleżanki po fachu Roznerski poruszył temat oczekiwań, jakie są stawiane mężczyznom w naszym społeczeństwie. 

Uważacie, że związek Barbary Kurdej-Szatan przeżywa kryzys? A może gwiazda zamierzała wywołać dyskusję wśród internautów i pobudzić ich do głębszej refleksji?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Jak stosować witaminę C na twarz? Popraw kondycję swojej cery
  3. Córka Ewy Wachowicz nie jest podobna do mamy. Kim jest Aleksandra Osuchowska?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała niepokojący film, który mocno poruszył fanów.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
Następny artykułKto jest najpiękniejszą kobietą świata wg magazynu „People”? To 47-letnia aktorka
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.