Kasia Cichopek regularnie publikuje za pośrednictwem Instagrama swoje nowe, często sponsorowane stylizacje. Przeważnie jest zachwalana przez swoich fanów za zgrabną sylwetkę i dobre wyczucie stylu. Nie zawsze tak jest, bo ostatnio musiała zmierzyć się z krytyką.

Na pierwszy rzut oka w opublikowanej fotografii trudno dopatrzeć się czegoś złego, ale internauci dostrzegli kilka niedociągnięć, o których jasno dali znać.

Kasia Cichopek w obliczu krytyki

Co w takim razie włożyła na siebie Kasia Cichopek? Chodzi o jej stylizację złożoną z żółtej kurtki jeansowej dopasowanej do szerokich spodni w tym samym kolorze. Do tego aktorka dorzuciła klasyczny, biały t-shirt oraz duże okulary przeciwsłoneczne, których oprawki pasowały odcieniem do koszulki. Wydawać by się mogło, że taka wesoła, wiosenna kreacja spodoba się fanom. Nie wszyscy się zachwycili.

Do czego więc się przyczepiono? Przede wszystkim do okularów. Wielu internautów stwierdziło, że kompletnie nie pasują one do młodzieńczego stylu Cichopek i zwyczajnie ją postarzają. Twierdzono, że wspomniane okulary są dosyć „babcine”, przez co nie wpływają korzystnie na odbiór całej stylizacji. Inni uważali też, że są po prostu za duże.

– Okropne okulary stanowczo stwierdza jedna z obserwujących.

Pojawiły się też zarzuty dotyczące całej kolorystyki. Jedna z komentujących stwierdziła, że stylizacja jest utrzymana w jednym i do tego niezbyt korzystnym odcieniu. Mało tego, jak zaznaczyła, wspomniany kolor może budzić jednoznaczne skojarzenia.

– „Jajecznica”, za dużo tego żółtego stwierdza internautka.

Niemniej, nie zabrakło też osób wprost zachwyconych całą kreacją oraz samą aktorką. Trzeba zaznaczyć, że Kasia Cichopek posiada bardzo wierną grupę fanów, którzy za każdym razem ją zachwalają i dzielnie wspierają, szczególnie w ostatnim, trudnym dla niej okresie.

– Rewelacyjnie wyglądasz zachwala jedna z fanek.

– Super zdjęcie, cudowna Kobieta — dodaje kolejny wielbiciel.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Źródło: pomponik.pl