Nie milkną echa po ostatniej wizycie Kuby Wojewódzkiego na antenie Dzień Dobry TVN. Dziennikarz nazwał Małgorzatę Rozenek ”najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci”, a także niepochlebnie wypowiedział się o Kasi Cichopek.

Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować na krytykę koleżanek po fachu. Szczególnie musiał zszokować ich atak na Rozenek, która pracuje przecież dla tej samej stacji. Teraz głos zabrał Bartek Jędrzejak.

Bartek Jędrzejak o Wojewódzkim

Pogodynek nie ukrywa, że tuż przed swoim wejściem na antenę słyszał, co wygaduje Wojewódzki. Wtedy widzowie widzieli tylko jego wyraz twarzy, ale teraz dowiedzieli się, co tak naprawdę myśli. Padły mocne słowa.

– Kuba niegrzecznie, nieelegancko i po chamsku potraktował prezenterów programu @annakalczynskam & #andrzejsołtysik. Wyśmiał DDTVN. Padło wiele zarzutów. Promowanie w programie nieznaczących ludzi, celebrytów i miernot. To między innymi powód, dlaczego od lat odmawia zaproszeń do programu. To jego protest przeciw tandecie w DDTVN – pisze Jędrzejak.

To jednak nie jest najmocniejszy fragment wpisu. Prezenter najwyraźniej uważa Kuby za ”króla TVN”:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Bardzo blisko Króla jest Błazen. Od lat ten sam Błazen TVN, te same teksty, ten sam styl. Cały zespół copywriterów i słuchawka w uchu z podpowiedziami, żartami i puentami. Nic się nie zmienia. Powiało nudą. Tak bardzo na serio to przykro mi, że Kuba się tak zachował. 

Na koniec dodał, że jeśli to zaplanowana akcja promocyjna, to przeprasza.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Bartek Jędrzejak (@bartekjedrzejak_official)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Bartek Jędrzejak (@bartekjedrzejak_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Kolejny po Beacie P. legendarny polski gwiazdor w tarapatach. Zajmuje się nim prokuratura

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.