Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie lekarza z „Na dobre i na złe”? Niewiarygodne, jak teraz wygląda
Karol Osiński
Karol Osiński 17.01.2021 13:40

Pamiętacie lekarza z „Na dobre i na złe”? Niewiarygodne, jak teraz wygląda

Bartosz Opania
Screen z serialu „Na dobre i na złe”

Bartosz Opania uchodził kiedyś za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Swoją sławę zawdzięcza głównie roli doktora Latoszka w serialu Na dobre i na złe. Od jakiegoś czasu znajduje się jednak poza radarem mediów i słuch po nim zaginął. Po 3 latach paparazzi zrobili mu zdjęcia, podczas pobytu w teatrze. Zmienił się nie do poznania.

Jeszcze dekadę temu kobiety wzdychały na punkcie męskiego wdzięku Bartosza Opani. Od jakiegoś czasu jednak aktor pozostaje poza radarami kamer i fleszy, a słuch o nim wręcz zaginął. Jednak to jak wygląda dzisiaj, jest wprost nie do opisania.

Bartosz Opania kiedyś i dziś

Fani serialu Na dobre i na złe nie mogą zapomnieć o przystojnym doktorze Latoszku, którego grał Bartosz Opania. Trzy lata temu aktor nagle zniknął z ekranów telewizorów, a przy tym z radaru mediów, zatem ciężko było dotrzeć do tego, co tak naprawdę się u niego dzieje.

Niegdyś na łamach magazynu Rewia pojawiła się wypowiedź sąsiadów Bartosza. Ze słów, które powiedzieli, wynika, że oni nawet dokładnie nie wiedzą, co tak naprawdę się z nim dzieje.

Jego samochód albo motor zawsze stały gdzieś w pobliżu, a teraz ani śladu – powiedzieli sąsiedzi aktora w Rewii.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktor zmienił się nie do poznania

Ten sam Bartosz Opania, który jeszcze dekadę temu stanowił obiekt westchnień niejednej kobiety w Polsce, zmienił się do tego stopnia, że nie przypomina tego samego aktora, co kiedyś. Słynnemu lekarzowi Latoszkowi przybyło nieco kilogramów, a przy tym delikatnie osiwiał.

Paparazzi zrobili aktorowi zdjęcia, kiedy pojawił się na spektaklu w teatrze. Nie da się ukryć, że zmiana, jaka u niego zaszła robi wrażenie, jednak niekoniecznie w pozytywną stronę. Bartosz od jakiegoś czasu nie występuje w żadnych filmach i serialach, a przy tym nie wspominał, dlaczego tak się stało.

Opania po raz pierwszy został ojcem w wieku 20 lat. Na świat przyszedł jego syn Filip. Jednak związek z matką jego pierwszego dziecka nie przetrwał długo, a on sam odnalazł szczęście u boku pięknej Agnieszki, która później została jego żoną.

Bartosz jest synem słynnego aktora Mariana Opanii, który niegdyś przyznał, że był chory, przez co mocno schudł i przeszedł znaczną metamorfozę. Jesteście ciekawi innych ciekawych metamorfoz? Jeden z przykładów znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Bartosz Opania

Bartosz Opania skończył niedawno 50 lat.

Bartosz Opania

Trzeba przyznać, że aktor zmienił się nie do poznania.

Bartosz Opania

Jeszcze przed kilkoma laty wyglądał całkowicie inaczej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

  1. Mariusz Sabiniewicz zmarł na nowotwór. Wzruszający widok grobu aktora
  2. Ważny komunikat dla Polaków wyjeżdżających na wakacje do Chorwacji. Zniesiono uciążliwy obowiązek
  3. Ola Kwaśniewska w cudowny sposób odpowiedziała hejterom, wytykającym jej brak dzieci

Źródło: se.pl