Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktorka serialu ”Barwy szczęścia” opublikowała zdjęcie z baby shower. Pojawiła się zaskakująca gwiazda
Marta Kulik
Marta Kulik 03.10.2019 19:22

Aktorka serialu ”Barwy szczęścia” opublikowała zdjęcie z baby shower. Pojawiła się zaskakująca gwiazda

instagram.com/maria_dejmek

Barwy szczęścia: jedna z głównych bohaterek serialu spodziewa się pierwszego dziecka i z tej okazji wyprawiła huczne baby shower. Aktorka opublikowała zdjęcie z wydarzenia, na którym pojawiła się jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd.

Kilka miesięcy temu Maria Dejmek podzieliła się radosną nowiną. Tuż przed porodem gwiazda serialu Barwy szczęścia zorganizowała przyjęcie, na które zaprosiła najbliższe osoby. Wśród gości pojawiła się Natalia Klimas, która zdradziła imię dziecka!

Barwy szczęścia: Maria Dejmek urządziła baby shower

Maria Dejmek już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka zdradziła, że spodziewa się synka, dlatego urządzona przez nią impreza utrzymana była w niebieskiej kolorystyce. Zaproszone zostały najbliższe osoby, a wśród nich pojawiła się Natalia Klimas.

barwy szczęścia

– Nigdy nie byłam specjalną entuzjastką tego typu imprez, ale zrobiłam to, żeby potem nie żałować, że nie zrobiłam […]. Wylegiwałyśmy się na ogromnej sofie, wygodnych pufach i kilka godzin plotkowałyśmy, śmiałyśmy się i wspominałyśmy dawne czasy!!! Dziękuje wszystkim przyszłym ciociom. Z Wami mój synek będzie miał bajkowe dzieciństwo — pisała na Instagramie.

Jak aktorka nazwie swojego syna? Wśród wielu komentarzy z gratulacjami pojawił się też jeden od Natalii Klimas. Gwiazda zdradziła jakie imię otrzyma synek Marii. Postawiła ona na urocze imię Gustaw.

Kim jest Maria Dejmek?

Maria Dejmek jest aktorką urodzoną w 1998 roku. Pochodzi z aktorskiej rodziny, jest wnuczką aktorki Danuty Mniewskiej i aktora Kazimierza Dejmka. Jej rodzice Ewa Taraszkiewicz-Dejmek i Piotr Dejmek również zajmowali się tą dziedziną sztuki. Maria występowała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie i od dawna pojawia się w wielu polskich produkcjach.

barwy szczęścia

Gdzie grała Maria Dejmek? Maria Dejmek największą rozpoznawalność zyskała dzięki roli Natalii Zwoleńskiej w Barwach szczęścia, jednak znają ją widzowie takich filmów i seriali jak Plagi Breslau, Rodzinka.pl, Prosto w serce, Na Wspólnej. Niedawno aktorka wyznała, że rok temu straciła pierwszą ciążę, co było dla niej tragicznym przeżyciem. Z powodu kolejnej ciąży Maria ograniczyła swoją aktywność zawodową, co wpłynie na losy jej bohaterki w Barwach szczęścia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kaufland wycofuje żel pod prysznic. Może wywołać zakażenie
  2. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
  3. Ślub 72-latki i 27-latka wzbudził kontrowersje. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść
  4. Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. ”Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości”
  5. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje
  6. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor