Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Barw Szczęścia” wcieli się w polską Marilyn Monroe. Powstaje film o Kalinie Jędrusik
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 16.02.2020 09:09

Gwiazda „Barw Szczęścia” wcieli się w polską Marilyn Monroe. Powstaje film o Kalinie Jędrusik

zdrada
fot. Jerzy Bielak instagram.com @fototeka_fina

Barwy szczęścia: Gwiazda serialu TVP wcieli się w postać prawdziwej seksbomby, która porównywana jest do samej Marilyn Monroe. Powstaje film o Kalinie Jędrusik, czyli aktorce, która na stałe zapisała się na kartach polskiej kinematografii. W tym roku przypada 90. rocznica narodzin kobiety uznawanej za symbol kobiecości i niezależności. Kto zagra jej postać? Wiemy.

Kalina Jędrusik to jedna z tych aktorek teatralnych i filmowych, która z ogromną determinacją podsycała swój wizerunek seksbomby. Zmysłowość, klasa i skandal, to właśnie te trzy słowa najlepiej opisują gwiazdę PRL-u. Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu Bo we mnie jest seks opisujący życie polskiej Marylin Monroe. Okazuje się, że odtwórczynią głównej roli będzie gwiazda znana z serialu Barwy Szczęścia.

Barwy Szczęścia: gwiazda serialu wcieli się w polską Marylin Monroe

Bo we mnie jest seks to film reżyserii Katarzyny Klimkiewicz, opowiadający historię polskiej aktorki teatralnej i filmowej, Kaliny Jędrusik. Mimo że skandalistka PRL zmarła w 1991 roku, na stałe wpisała do polskiej kinematografii. Jędrusik, na każdym kroku, podsycała swój wizerunek seksbomby, emanując niebywałym wdziękiem, a także łamiąc wszystkie normy społeczne.

Właśnie zakończyły się zdjęcia, które realizowane były w Warszawie. Okazuje się, że odtwórczynią głównej postaci zostanie… Maria Dębska, czyli gwiazda serialu Barwy Szczęścia.

  1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Wszystko przez rzadki przypadek dotyczący garstki ludzi
  2. Wyrzucasz skórkę po cytrynie? Przestaniesz, gdy dowiesz się jakie działa cuda

Film o Kalinie Jędrusik

W filmie o Kalinie Jędrusik pojawi się mnóstwo postaci z jej otoczenia. Mowa tu oczywiście o Stanisławie Dygacie, czyli mężu polskiej Marylin Monroe, w którego rolę wcieli się Leszek Lichota. Oprócz niego pojawią się Barbara Kraffówna, Kazimierz Kutz (Tomasz Ziętek) czy Tadeusz Konwicki (Paweł Tomaszewski)

Przypomnijmy, że akcja filmu rozpocznie się w 1963, a na wielkim ekranie ponadto zobaczymy takich aktorów, jak Krzysztof Zalewski, Borys Szyc, Katarzyna Obidzińska i Bartłomiej Kotschedoff. Zdjęcia realizowane były w Warszawie m.in. na Pl. Konstytucji, w teatrze Polskim czy Parku Rydza-Śmigłego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barwy Szczęścia

Barwy Szczęścia: Odtwórczynią polskiej Marylin Monroe została Marysia Dębska.

Barwy Szczęścia

Aktorka znana jest z Barw Szczęścia.

Barwy Szczęścia

Prywatnie jest partnerką Marcina Bosaka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Zostawiła małe dziecko z babcią pod wpływem. Sama poszła na imprezę
  4. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili gdy je zobaczyli
  5. Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: se.pl