Barwy Szczęścia: aktor serialu już wkrótce po raz drugi zostanie ojcem! Właśnie pokazał USG i zdradził płeć dziecka. Czy gwiazdor poradzi sobie z podwójną dawką obowiązków?

Aktor zasilający obsadę serialu Barwy szczęścia właśnie ogłosił, że niedługo przywita na świecie drugiego potomka! Gwiazdor pochwalił się USG na swoim instagramie, czym wywołał falę gratulacji od fanek. O kogo chodzi i czy poradzi sobie z rolą ojca na etacie?

Barwy Szczęścia: gwiazdor serialu zostanie ojcem!

Jeden z ulubionych aktorów serialu TVP właśnie ogłosił, że niedługo zostanie tatą i to nie po raz pierwszy! O kogo chodzi? Grający w Barwach Szczęścia Marek Molak pochwalił się na instagramie zdjęciem z USG! Przystojny aktor ma już jedno dziecko – 6-letniego syna. Zdradził także, jakiej płci będzie kolejny potomek!

Na instagramie możemy przeczytać, że gwiazdor spodziewa się syna! 29-latek niedługo zostanie ojcem po raz drugi. W opisie zdjęcia wyraził radość z nadchodzącego podwójnego ojcostwa. Kim jest matka drugiego syna Molaka? 

Marek Molak z partnerką

Aktor z serialu Barwy Szczęścia ma już jednego syna. Trzy lata temu rozwiódł się ze swoją żoną, Małgorzatą Mazurkiewicz. To ona jest matką Krzysia, 6-letniego synka aktora. Mimo rozwodu para utrzymuje ze sobą przyjazne stosunki i wspólnie wychowują dziecko, które na co dzień wraz z mamą mieszka w Bytomiu. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest obecna partnerka Marka Molaka? Aktor jest związany z tajemniczą Daną, pochodzącą z Ukrainy. Molak często publikuje wspólne zdjęcia z ukochaną, nic więc dziwnego, że pochwalił się także faktem, że niedługo zostaną rodzicami! 

Pod zdjęciem aktora od razu pojawiły się gratulacje dla niego i Dany. Myślicie, że Marek Molak będzie musiał na jakiś czas opuścić Barwy Szczęścia? W końcu bycie ojcem dwóch chłopców na etacie na pewno jest wymagające. Póki co gratulujemy i cieszymy się wraz z przyszłym tatą!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Konflikt Marty Linkiewicz i Tedego. Co się między nimi wydarzyło?
  2. Anna Mucha bez stanika! Gwiazda zachwyca ciałem. Fani: „Najseksowniejsza kobieta”
  3. Magda Cielecka z partnerem! To 16 lat młodszy przystojniak i ZNANY aktor!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barwy szczęścia
instagram.com/marek_molak

Barwy Szczęścia: jeden z aktorów spodziewa się dziecka!

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.