Barwy Szczęścia: gwiazda serialu TVP zbiera gratulacje od fanów, przyjaciół, rodziny i znajomych z planu. Powód? Ukochany poprosił ją o rękę! Aktorka podzieliła się szczęśliwą nowiną za pośrednictwem Instagrama. Partner dołożył wszelkich starań, żeby ta chwila pozostała w sercu przyszłej żony na długo. Nie zgadniecie, co wymyślił — można pozazdrościć!

Hanna Konarowska ma powody do świętowania — gwiazda serialu Barwy Szczęścia otrzymała od ukochanego propozycję ślubu i powiedziała tak. Kim jest wybranek znanej aktorki? Pod koniec 2018 roku para doczekała się narodzin wspólnego dziecka, a teraz znowu mają czym się cieszyć! Świeżo upieczony narzeczony starannie zaaranżował ten wyjątkowy moment. Szczegółowo zaplanował scenerię, w której poprosił ukochaną, żeby została jego towarzyszką na resztę życia!

Gwiazda serialu Barwy Szczęścia zaręczyła się?

Jeszcze do niedawna Hanna Konarowska pozostawała w związku małżeńskim ze znanym polskim aktorem i reżyserem Jakubem Wonsem. Mają razem córeczkę o imieniu Zofia. Wzięli ślub w 2008 roku, jednak ostatecznie ich drogi się rozeszły, a w konsekwencji nastąpił rozwód.

Kolejny wybranek gwiazdy serialu Barwy Szczęścia prawdopodobnie nie jest osobą publiczną. Mimo że aktorka pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem, tożsamość mężczyzny pozostaje tajemnicą. Hanna Konarowska wyjawiła, że partner poprosił ją o rękę podczas wizyty w Kentchurch Court, znajdującego się w walijskiej miejscowości Monmouthshire. Szczęśliwa narzeczona podzieliła się zdjęciami urokliwej okolicy na swoim Instagramie. 

— W tak obłędnie pięknych okolicznościach ten mężczyzna stał się moim narzeczonym, a ja stałam się najszczęśliwszą kobietą — napisała gwiazda TVP

Kim jest Hanna Konarowska?

Hanna Konarowska jest córką Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Jak podaje pomponik.pl, mimo że Szczepkowska kibicowała artystycznym zapędom swojej pociechy, zależało jej, żeby córka doszła do wszystkiego sama, bez protekcji znanych rodziców. 

— Ja nie pozwoliłam swojej córce nawet zdawać egzaminu eksternistycznego, kiedy byłam prezesem ZASP — cytuje Joannę Szczepkowską pomponik.pl

Hanna Konarowska ma starszą siostrę o imieniu Maria, która również poszła w ślady rodziców i zdecydowała się na karierę aktorską. Joanna Szczepkowska zawsze bardzo pozytywnie wypowiadała się o młodszej córce. Jak czytamy na pomponik.pl, gwiazda już od dawna uważała Hannę za niezwykle rozsądną osobę. Zachowywała się tak dojrzale, że już w dzieciństwie rodzice liczyli się z jej zdaniem. 

Dlaczego Hanna Konarska rozstała się z Jakubem Wonsem?

Według ustaleń pomponik.pl Hanna Konarska i Jakub Wons, jej były mąż, poznali się w Teatrze Druga Strefa w Warszawie. Już po kilku miesiącach aktorka wiedziała, że jest zakochana w przystojnym koledze po fachu. 

Niestety, mimo że para wydawała się zgodna i szczęśliwa, a nawet zdecydowała się na dziecko, w późniejszym czasie w ich relacjach miały pojawić się spięcia. Informator magazynu Na Żywo wskazuje, że problemy wynikały w sporej mierze z zazdrości o karierę — gwiazda serialu Barwy Szczęścia miała dostawać więcej zleceń niż mąż, przez co zaczęły rodzić się między nimi konflikty. 

Serdecznie gratulujemy szczęśliwym narzeczonym!

ZOBACZ ZDJĘCIA HANNY KONARSKIEJ Z NARZECZONYM:

barwy szczęścia
fot. instagram.com @hannakonarowska

Hanna Konarowska ma z partnerem kilkumiesięczną córkę. 

barwy szczęścia
fot. instagram.com @hannakonarowska

Ukochany oświadczył się gwieździe serialu Barwy Szczęścia w Walii. 

barwy szczęścia
fot. instagram.com @hannakonarowska

Gratulujemy szczęśliwym narzeczonym!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paulina Lenda powaliła jurorów „Mam Talent” na kolana. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
  2. Jak jeść ostrygi? 10 sprawdzonych porad
  3. Olga Szomańska doświadczyła bolesnej straty. W 2014 roku w wypadku zginął jej ukochany tata
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

źródła: pomponik.pl, Na Żywo, pudelek.pl

Poprzedni artykułKrystyna Pawłowicz publicznie skomentowała swoją sylwetkę. „Jestem grubasek”
Następny artykułByły mąż byłej żony Donalda Trumpa mocno o jej dzieciach. „Oni są nikim. Są śmieciami”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.