Barwy szczęścia: media donoszą, że gwiazda serialu rozstała się z mężem dla młodszego partnera. Córka aktorki miała podobno bardzo źle przeżyć decyzję mamy i urwać z nią kontakt. Kiedy gwiazda zachorowała, jej córka dowiedziała się o wszystkim… z gazety.

Aktorka znana z serialu Barwy szczęścia ma za sobą niezwykle trudne przeżycia. Musiała stoczyć walkę z rakiem, rozstała się z mężem, a później, z powodu nowego związku, ucierpiały jej relacje z córką. Dziś Adrianna Biedrzyńska korzysta z życia na sto procent.

Barwy szczęścia: Adrianna Biedrzyńska miała raka

Właśnie mija piąta rocznica poważnej operacji Adrianny Biedrzyńskiej. Gdy aktorka dowiedziała się, że ma zaawansowanego raka mózgu, jej świat się zawalił. Według diagnozy lekarzy miała przeżyć góra trzy miesiące. Po serii naświetlań i skomplikowanej operacji gwieździe Barw szczęścia udało się wrócić do zdrowia. Wtedy wiedziała, że musi żyć na swoich zasadach. W walce z chorobą wspierał ją ukochany Sebastian Błaszczak, którego poznała w Kanadzie.

barwy szczęścia
instagram.com/adrianna_biedrzynska

Pierwszym mężem Adrianny Biedrzyńskiej był aktor Maciej Robakiewicz, z którym ma córkę Michalinę. Dziewczyna przez długi czas miała nie akceptować nowego, młodszego partnera matki. Media pisały, że konflikt był na tyle poważny, że Michalina o chorobie mamy dowiedziała się z gazet. Dziś ich relacje znacznie się poprawiły, prowadzą wspólnie sklep z rękodziełami aktorki i chętnie pokazują się w mediach społecznościowych.

barwy szczęścia
instagram.com/adrianna_biedrzynska

Kim jest córka Adrianny Biedrzyńskiej?

Córka Adrianny Biedrzyńskiej jest aktorką, studiowała w prywatnej Warszawskiej Szkole Filmowej i choć na jej koncie nie ma jeszcze spektakularnych ról filmowych, to już od wielu lat pojawia się na ekranie. Ma talent wokalny, jako dziecko wzięła udział w programie Raz, dwa, trzy-śpiewaj ty. Przygodę z aktorstwem zaczęła w wieku dziewięciu lat, kiedy zaczęła występować w Klanie. Przez dwanaście lat wcielała się w Kamilę, przyrodnią siostrę Jerzego Chojnickiego.

barwy szczęścia
instagram.com/robakiewiczz

Michalina Robakiewicz pojawiła się też w jednym odcinku Ojca Mateusza, a od jakiegoś czasu gra w Na wspólnej. Po rozwodzie rodziców miała zamieszkać z ojcem. Jak pisze pomponik.pl, zdaniem córki matka rujnowała sobie życie, wiążąc się z 12 lat młodszym partnerem. Wszystko wskazuje na to, że to choroba aktorki sprawiła, że jej relacje z Michaliną uległy znacznej poprawie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
  3. Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
  4. Kultowa aktorka straciła mamę w bolesnych okolicznościach. Gwiazda o szczegółach jej śmierci dowiedziała się z gazety
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesor
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

Źródła: pomponik.pl, fakt.pl

Poprzedni artykułKtóry napój najlepiej nawadnia organizm? Naukowcy dokonali zaskakującego odkrycia, to wcale nie jest woda
Następny artykułUczestniczka „Tańca z gwiazdami” miała wypadek. Auto nadaje się do kasacji
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.