Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Rozenek czuje się o wiele lepiej! Wiemy, kiedy wróci na plan „Barw Szczęścia”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 04.08.2019 14:42

Jacek Rozenek czuje się o wiele lepiej! Wiemy, kiedy wróci na plan „Barw Szczęścia”

Barwy Szczęścia
filmpolski.pl

Barwy Szczęścia: Jacek Rozenek czuje się coraz lepiej. Koleżanka aktora zamieściła kilka zdjęć z jego rehabilitacji, czym uspokoiła zaniepokojonych fanów. Kilka miesięcy temu Super Express poinformował, że Rozenek miał udar i że w najbliższym czasie wycofuje się z życia zawodowego. Teraz wiadomo kiedy, powróci na plan hitowego serialu TVP.

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla Jacka Rozenka, który w maju przeszedł udar. Na szczęście ze zdrowiem aktora jest coraz lepiej. Jacek Rozenek poddał się rehabilitacji, której efekty są coraz bardziej widoczne. Adrianna Biedrzyńska zamieściła na swoim Instagramie kilka zdjęć z rehabilitacji aktora, po których widać, że ten czuje się już o wiele lepiej. Kiedy wróci na plan serialu Barwy Szczęścia?

Jacek Rozenek miał udar

W maju Super Express poinformował, że Jacek Rozenek trafił do szpitala, co było spowodowane udarem mózgu. Jak donosili jego znajomi, stan zdrowia aktora nie był zbyt dobry. Stracił mowę, nie mógł nawet samemu wstać do toalety, a jego prawa część ciała była niemalże cała sparaliżowana.

Współpraca z logopedami oraz codzienna rehabilitacja miała sprawić, że zdrowie aktora ponownie wróci na odpowiednie tory. Jak się okazuje wszystko zmierza właśnie w tym kierunku. Koleżanka aktora serialu Barwy Szczęścia Adrianna Biedrzyńska zamieściła obszerny post na Instagramie, w którym za zgodą Rozenka odniosła się do krążących plotek na temat jego zdrowia, a także zamieściła kilka zdjęć z rehabilitacji.

W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami, jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu JACKA ROZENKA, informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym OŚRODKU OPIEKI i REHABILITACJI LEŚNA POLANA W GRYFICACH. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka… -pisze na Instagramie Biedrzyńska.

Po zdjęciach, jakie zamieściła widać, że ze zdrowiem Jacka Rozenka jest coraz lepiej i już niedługo uda mu się wyjść na prostą! Ostatnio aktor odwiedził zresztą studio Pytanie na Śniadanie – widać, że stan jego zdrowia znacznie się poprawił.

Kiedy Jacek Rozenek wróci do serialu Barwy Szczęścia?

Jacek Rozenek wróci na plan serialu Barwy Szczęścia jeszcze pod koniec wakacji. Z informacji, jakie podaje Świat Seriali wnioskujemy, że odcinki serialu Barwy Szczęścia z udziałem Jacka Rozenka pojawią się jeszcze jesienią tego roku! Aktor nie daje za wygraną i uporczywie walczy o swoje zdrowie. Może liczyć na wsparcie najbliższych przyjaciół, rodziny, a także byłej żony: Małgorzaty Rozenek-Majdan. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy aktora ponownie na ekranach!

Zobacz zdjęcia Jacka Rozenka z rehabilitacji:

Barwy Szczęścia

Jacek Rozenek w maju przeszedł udar.

Barwy Szczęścia

Aktor jest w trakcie rehabilitacji.

Barwy Szczęścia

Już jesienią ponownie zobaczymy go w serialu Barwy Szczęścia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda opowiedziała o swoich wymaganiach koncertowych. Niełatwo ją zadowolić
  2. Agnieszka Sienkiewicz nie pojawi się w nowym sezonie „Przyjaciółek”. Ma ważny powód
  3. Roksana Węgiel swoją karierę zawdzięcza Majce Jeżowskiej? Gwiazda doceniła ją przed laty
  4. Jedna z najbardziej zjawiskowych Polek PRL-u rozebrała się tylko raz. Wokół artystki narosło wiele tajemnic
  5. Gwiazda TVN opluta i popchnięta na ulicy. Powód? Jedna rzecz, którą miała przy sobie