Bayer Full na czele ze Sławomirem Świerzyńskim w ostatnim czasie należą do jednego z najbardziej krytykowanych zespołów muzycznych w Polsce. Wszystko za sprawą słów, które lider zespołu wypowiedział na temat innej grupy muzycznej Kult i ich lidera Kazika Staszewskiego. Teraz wokaliści disco polo wypowiadają się na ten temat – Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full – powiedział na Instagramie Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL.

Do grona osób, które wypowiedziały się na temat zamieszania związanego z zespołem Bayer Full i ich liderem Sławomirem Świerzyńskim dołączyli tacy artyści jak Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL, Łukasz Gesek, czy Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb.

Muzycy przepraszają za Bayer Full

Odkąd media obiegła informacja, że zespół Bayer Full został obdarzony finansowym wsparciem w wysokości pół miliona złotych z Funduszu Wsparcia Kultury, w mediach wrze od informacji na ich temat.

Sławomir Świerzyński publicznie skrytykował zespół Kult i ich lidera Kazika Staszewskiego. Teraz głos zabrali muzycy disco polo. Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL wstawił film na Instagram, w którym wypowiedział słowa.

–  Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full – powiedział muzyk. W samochodzie, z którego powstało nagranie, można usłyszeć piosenkę zespołu Kult pt. „Wstyd”.

Łukasz Gesek zauważa, że zespół Kult cieszy się znacznie większym zainteresowaniem w mediach społecznościowych niż Bayer Full.

–  Chciałem tylko powiedzieć, żebyście sprawdzili fanpage zespołu Kult, który ma ponad 300 tysięcy obserwujących, z kolei Bayer Full – jedynie ok. 15 tysięcy. Te liczby mówią same za siebie – zauważa Łukasz Gesek.

Muzycy disco polo o Bayer Full

Łukasz Gesek w swojej wypowiedzi dodał:

– Płyt Kultu słuchaliśmy kiedyś w młodości, słuchamy nadal i kupujemy dalej. Ten lider, ten ‚specjalista’ nie powinien się w ogóle wypowiadać w ich temacie i naszej branży. Trzeba przeprosić zespół Kult i inne zespoły – jeżeli on tego nie zrobi, to ja teraz mówię: Przepraszam.

Natomiast Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb dodał wymowne zdjęcie, w którym widnieje wraz ze Sławomirem Świerzyńskim. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na koszulce Świerzyńskiego widnieje napis „Kult”.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez D-Bomb Bartek (@dbomb_bartek)

Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb dodał przerobione zdjęcie ze Sławomirem Świerzyńskim.

Źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułMyślała, że jest w ciąży. Kiedy lekarz wykonał badanie, przeżyła wstrząs, zaczęła się walka z czasem
Następny artykułIza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl