Beagle został nagrany ukrytą kamerką. Właściciele zastanawiali się, co robi psiak, gdy nie ma ich w domu. Postanowili to sprawdzić i przekonać się, czym zajmuje się czworonóg. Nikt nie spodziewali się takiego odkrycia! 

Wszyscy właściciele czworonożnych przyjaciół muszą czasami zostawić je same w domu. Praca, szkoła, czy inne codzienne obowiązki zmuszają nas, by pozostawić zwierzę w domu. Zastanawialiście się kiedyś, czym zajmują się pupile, gdy nie spędzamy z nimi czasu? To pytanie nurtowało pewną parę, która postanowiła sprawdzić, co pod ich nieobecność wyprawia ukochany beagle!

Beagle akrobata

Pewna para wpadła na świetny pomysł zamontowania w domu ukrytej kamerki, która pozwoli im kontrolować wyczyny swojego psa. Uruchomili sprzęt na czas swojego wyjścia do pracy. Żadne z nich nie spodziewało się tego, co ujrzeli na filmie. To niesamowite, do czego gotowy był posunąć się ich beagle, by zdobyć zakazany owoc – schowane jedzenie. Nikt nie spodziewał się, że zwierzak okaże się tak sprytny.

  1. Doberman był sparaliżowany, nikt nie widział dla niego ratunku. Stała się niewiarygodna rzecz
  2. Zabrano jej 12 szczeniaków. Po 10 miesiącach suczka ponownie zobaczyła swoje dzieci
  3. Historia kota z Wuhan poruszyła internautów. Właściciele trafili do szpitala, spędził sam w domu 40 dni

Czego dokonał beagle?

Właściciele beagle’a przed wyjściem do pracy pozostawili swoją kuchnię w idealnym porządku. Posprzątane blaty, dosunięte krzesła i żadnych niepotrzebnych przedmiotów w zasięgu wzroku. Wydawać, by się mogło, że w takiej przestrzeni ciężko jest napsocić. Nic bardziej mylnego.

Para była zdumiona, do czego zdolny jest ich beagle, by zdobyć jedzenie! Pies postanowił przeszukać każdy zakamarek pomieszczenia. Nie straszna była mu nawet wysokość mebli. Gdy nie znalazł nic na podłodze, zdecydował, że najwyższy czas sprawdzić wyspę kuchenną. Wykorzystał do tego swoje zdolności akrobatyczne. Na początek wskoczył na krzesło, z którego bez problemu przeniósł się na blat. Nie znalazł tam jednak żadnego smakołyku. Rozczarowany wrócił więc na ziemię. 

Wydawać, by się mogło, że psiak pogodził się z porażką, ale to nie koniec jego akrobacji. Uwadze nie umknęła mu mikrofala znajdująca się na blacie. Tym razem nie było tak łatwo, ale beagle poradził sobie ze wszystkimi przeszkodami. Zwinnie przesunął krzesło bliżej swojego celu, po czym bez problemu wskoczył na blat. Bingo! W mikrofali znalazł upragnione smakołyki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

beagle
fot. youtube.com @Rodd Scheinerman

Pies wskoczył na stół.

beagle
fot. youtube.com @Rodd Scheinerman

Zdołał samodzielnie przesunąć krzesło.

beagle
fot. youtube.com @Rodd Scheinerman

W końcu udało mu się znaleźć skarby w mikrofali.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z powodu kwarantanny zostawił kota samego na półtora miesiąca. Gdy wszedł do domu niemal ścięło go z nóg, finał historii powala
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. Owczarek niemiecki i mały chłopiec przyłapani. Mama nagrała, co robi duży pies i dziecko
  4. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  5. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułPolski gwiazdor zmarł niespodziewanie. Teraz wypłynęły jego zdjęcia z drugą córką, prawie nikt o niej nie wiedział
Następny artykułBiedronka wymyśliła świetny sposób, jak się bronić przed koronawirusem. Więcej firm powinno wziąć przykład