Beagle w roli niani rozczulił już miliony ludzi na całym świecie. Dziecko było już w swoim łóżeczku, kiedy niespodziewanie podszedł do niego piesek. Zwierzak doskonale wiedział, co ma robić, a rodzice natychmiast nagrali słodkie wideo. Filmik stał się ogromnym hitem Internetu.

Beagle wabiący się Charlie był oczkiem w głowie swoich właścicieli. To wokół pieska kręcił się ich świat. Kiedy właścicielka dowiedziała się o tym, że jest w ciąży, obawiali się, jak Charlie zareaguje na nowego domownika. Okazało się jednak, że tworzą wspaniały duet.

Beagle w roli niani

Beagle są bardzo popularne jako psy rodzinne, są przyjazne i łagodne. Charlie przekonał wszystkich o prawdzie tych stwierdzeń i zaletach swojej rasy zajmując się dzieckiem w łóżeczku. Okazuje się, że może być świetną nianią dla malucha.

W wideo piesek podchodzi do łóżeczka sześciomiesięcznej Laury i… kołysze jej łóżeczko do snu. Filmik nagrany przez rodziców niesamowicie rozczula! 

beagle
fot. screen youtube.com @CharlieDaDog

Piesek kołysze dziecko do snu

Beagle Charlie doskonale dogaduje się z małym dzieckiem. Rodzina wytresowała go, żeby nie czuł się zaniedbany, kiedy uwaga jest poświęcana Laurze. Od tego czasu piesek sam może pomóc w zajmowaniu się dziewczynką.

Beagle nauczył się nawet kołysać i usypiać dziecko. Charlie delikatnie wprawia łóżeczko w ruch i merda entuzjastycznie ogonem. Jest doskonałą niańką dla dziecka, a filmik nagrany przez rodziców zdobył już ponad sześć milionów wyświetleń. 

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Dlaczego koty lubią pudełka? Naukowcy znaleźli odpowiedź
  3. Buldog po amputacji nie ma połowy ciała. Nie przeszkodziło mu to w czerpaniu radości z życia
  4. Kotka przygarnęła porzuconego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni
  5. Chihuahua została porwana przez… mewę. Kilogramowy piesek nie miał szans
  6. Największy pies świata. Poznajcie Zeusa, który był wyższy od najwyższego człowieka na świecie
  7. Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie

 

Poprzedni artykułJak uzyskać chłodny brąz? Wskazówki, by uzyskać idealny odcień
Następny artykułSzymon Hołownia o molestowaniu przez księdza: „Próbował przekroczyć moje granice, dostał w mordę”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.