Beagle przez długi czas  wąchał i lizał po nosie swoją właścicielkę. Kobieta nawet nie podejrzewała, że zwierzę w ten sposób uratuje jej życie. Dopiero u lekarza poznała prawdę, która nią wstrząsnęła. Niczego się nie spodziewała.

O tym, że zwierzęta są nadzwyczaj inteligentne i potrafią wykazać się niewiarygodną intuicją, wie chyba każdy właściciel. Przekonała się o tym także właścicielka suczki rasy beagle, która zauważyła coś na swoim nosie. W przeciwieństwie do niej pies nie bagatelizował sprawy.

Beagle wąchał nos swojej pani

Lorraine Gauthier, właścicielka suczki o imieniu Victoria zauważyła na swoim nosie coś, czym się jednak nie przejęła. Był to niewielki pryszcz, który z pozoru wyglądał całkiem normalnie. Zmiana skórna zwracała jednak uwagę psa. Czworonóg przy każdej okazji obwąchiwał i lizał nos właścicielki. Zwierzę zostało przez nią uratowane – nie miało oka, dlatego jego węch był nadzwyczajnie wyczulony.

Aby pozbyć się natrętnego psa, kobieta zakleiła krostę plastrem. Nie była to jednak skuteczna metoda – beagle wciąż przysuwał pysk do jej twarzy. Dni miały, a pryszcz nie znikał i dopiero to dało kobiecie do myślenia. 

Psy wyczuwają choroby? Tak!

Lorraine w końcu uznała, że tak długi okres istnienia krosty i zachowanie psa nie mogą być przypadkiem. Postanowiła udać się do lekarza. Wtedy dowiedziała się, że zwierzę prawdopodobnie uratowało jej życie. Podczas badań wyszło na jaw, że kobieta jest poważnie chora.

Diagnoza wstrząsnęła właścicielką Victorii. Okazało się, że zaatakował ją rak skóry. Na szczęścia na tym etapie zmianę można było wyciąć, a Lorraine poddano leczeniu. Dziś podejrzewa, że do wszystkiego mogło doprowadzić częste przebywanie na solarium. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beagle
fot. Facebook

Beagle stale obwąchiwał nos kobiety. Dziwny pryszcz okazał się rakiem.

BEAGLE
fot. Marcelo Leal, unsplash.com

Zwierzę uratowało życie swojej właścicielce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowite, jaki wpływ na organizm człowieka ma mruczenie kota. Słowa ekspertów są elektryzujące
  2. Powiedział husky’emu „Dzień dobry”. Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  3. Tysiące osób próbowało zgadnąć, potrafi jedynie 6% z nas. Ile koni naliczysz się na zdjęciu?
  4. Wstrząsające odkrycie, na jaw wyszły porażające informacje z polskiego schroniska. „Psy umierają w cierpieniach”
  5. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
  6. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułNie żyje kolejna gwiazda TTV. Wiadomość przekazał Rinke Rooyens
Następny artykułOjciec zrobił zdjęcie córeczce na wakacjach. Dopiero później zauważył na nim jeden szczegół, zamarł
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.