Popularna prezenterka Teleexpressu Beata Chmielowska-Olech postanowiła nieco odświeżyć swój wygląd i zmienić fryzurę. Znana z prostych długich włosów, postanowiła postawić na grzywkę i blond. Najnowsza metamorfoza dziennikarki zrobiła ogromne wrażenie na fanach, o czym świadczą publikowane w mediach społecznościowych komentarze.

Beata Chmielowska-Olech bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie zamieszcza wiele rzeczy ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Tym razem postanowiła pochwalić się efektami zmiany fryzury.

Beata Chmielowska-Olech metamorfoza

Prowadząca udane życie zawodowe Beata Chmielowska-Olech przyzwyczaiła nas do swojego szerokiego uśmiechu, delikatnego wyglądu i pełnego profesjonalizmu. Dziennikarka, którą na ekranach Telewizji Polskiej możemy podziwiać już od 1998 roku, bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki zawodowe, a także nawiązuje stały kontakt ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Gwiazda TVP często zamieszcza na swoim Instagramie nowe zdjęcia, czym zaskarbia sobie sympatię wielu fanów. Obecnie jej konto śledzi ponad 15,4 tys. osób, a liczba ta stale wzrasta. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się ostatnie z zamieszczonych przez nią zdjęć.

Prezenterka pokazała, że mimo przywiązania do jednego stylu włosów, w którym pokazuje się przez wiele lat, potrafi postawić na zmiany i zaskoczyć niejednego Polaka. Tak stało się w ostatnim przypadku. Prowadząca Teleexpress zdecydowała się mocno rozjaśnić swoje włosy, a dodatkowo możemy ujrzeć ją teraz w prostej grzywce.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od podekscytowanych zmianą dziennikarki fanek oraz fanów. Wielu ludziom bardzo podoba się nowa prezencja Chmielowskiej-Olech, a na dodatek porównują ją do znanych osób tj. Britney Spears, czy Taylor Swift.

W pierwszej chwili myślałem, że to Taylor Swift; Jak Britney Spears; Jaka odmiana! Na lepsze – pisali internauci.

Beata Chmielowska-Olech kariera zawodowa

Beata Chmielowska-Olech swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła już na studiach. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z kolei do TVP przyszła już mając 23 lata. Początkowo została prowadzącą młodzieżowego wydania programu Teleexpress Junior.

W niedługim okresie czasu, ponieważ od października 2005 do stycznia 2006 roku była gospodynią wtorkowego programu Popołudnie z Jedynką. Natomiast w latach 2010-2011 została prowadzącą śniadaniówki TVP 1 pt. Kawa czy herbata? W 2020 roku otrzymała nominację do Telekamery.

Co prawda to już nie pierwsza metamorfoza, jaką przechodzi prezenterka, jednak jest bardzo spektakularna. A czy wiecie, czym dzisiaj zajmuje się były prowadzący Teleexpressu, Maciej Orłoś? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Beata Chmielowska-Olech postanowiła zmienić fryzurę. Rozjaśniła włosy oraz postawiła na prostą grzywkę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl