Beata Kozidrak dołączyła do grona gwiazd zachęcających do udziału w wyborach parlamentarnych 13 października. Przy okazji postanowiła się wypowiedzieć na temat polityki socjalnej rządu i programu 500+. „Pewne pomysły są złe” powiedziała artystka.

Beata Kozidrak w wideo na swoim profilu na Instagramie zaapelowała do swoich młodych fanów i zachęciła ich do uczestnictwa w wyborach. Serwis Plotek wykorzystał tę okazję do zadania gwieździe kilku pytań o politykę.

Co Beata Kozidrak myśli o 500+?

Serwis Plotek postanowił zapytać Beatę Kozidrak wprost co myśli o programie socjalnym. Gwiazda odpowiedziała dyplomatycznie: Wszystko, co poprawia status ludzi najuboższych, jest dobrym sposobem, żeby pomóc ludziom. Oczywiście, że tak. – wyjaśniła –Ja nie neguję tego. Trzeba iść w tym kierunku. I to jest dobry pomysł, ale pewne pomysły są złe.

Wypowiedź została różnie zrozumiana przez różne środowiska. Prawicowy magazyn Do rzeczy donosił o poparciu wokalistki dla programu 500+, a inne portale skupiły się na zdaniu twierdzącym, że pewne pomysły są złe. Artystka, niestety, nie uściśliła, co według niej jest złym pomysłem i co nie podoba jej się w rządowym programie socjalnym.

Wokalistka Bajmu zachęca do głosowania

Beata Kozidrak jaśniej wypowiedziała się w swoim apelu o frekwencję w wyborach parlamentarnych. Artystka umieściła na swoim profilu na Instagramie wideo, w którym zachęcała swoich młodych fanów do głosowania. 

– Chciałabym do tego zaprosić wszystkich młodych ludzi, tych, którzy są niezdecydowani. To jest wasza przyszłość. My odejdziemy, ale wy zostaniecie tutaj […], to wy będziecie żyć w tym kraju – powiedziała gwiazda. 

ZOBACZ WIDEO:

Beata Kozidrak namawia do udziału w wyborach.

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem
Poprzedni artykułBrat uwielbianej aktorki został zastrzelony podczas próby porwania. Gwiazda do dziś nie pogodziła się z tą stratą
Następny artykułJak używać beauty blendera? Gąbeczka do makijażu bez tajemnic
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.