Beata Kozidrak w te wakacje kolejny już raz miała zostać szczęśliwą teściową. Jednak weselne plany pokrzyżowało… rozstanie narzeczonych! Dlaczego Agata Pietras nie stanie w tym roku na ślubnym kobiercu?

Beata Kozidrak ma naprawdę trudny rok. Najpierw rozstanie z mężem i wieloletnim menadżerem, później rozpad związku jej młodszej córki. Podobno Michał miał być idealnym kandydatem na męża. Para już od liceum była nierozłączna!  

Dlaczego córka Beaty Kozidrak nie weźmie ślubu?

Córka Beaty Kozidrak podobno od dawna się nie dogadywała się z partnerem. Konflikty narastały, zwłaszcza te dotyczące ważnych kwestii. Dlatego narzeczeni postanowili przestać się męczyć, rozstać i odwołać zaplanowany na lato huczny ślub, który planowany był już od dawana, a w jego organizację zaangażowanych było wiele osób. Podobno rozeszli się w zgodzie.

Beata Kozidrak jednak nie przyjęła tej wiadomości z radością. Byłego wybranka córki od lat darzyła niemal matczyną miłością i traktowała jak członka rodziny! Trudno jej pogodzić się ze stratą i nagłą zmianą planów. Na myśl o weselu cieszyła się cała rodzina! 

Beata Kozidrak wspiera córkę w trudnych chwilach

Na szczęście Agata może liczyć na wsparcie mamy i starszej siostry Katarzyny, która już od kilku lat jest szczęśliwą mężatką. Pomimo odległości, jaka dzieli matkę i córkę, Beata stawia sprawę na pierwszym miejscu i jeździ z Warszawy do Lublina, żeby wspierać cierpiącą Agatę. Zapraszała też ją do swojej warszawskiej willi, aby mogła odpocząć i przestać myśleć o rozstaniu.

To już kolejna rozłąka w tym roku w rodzinie Beaty. Wokalistka świetnie zdaje sobie sprawę co teraz przechodzi jej córka, ponieważ sama niedawno rozstała się z partnerem. Teraz obie kobiety jako niezależne singielki wspierają się nawzajem. Ciekawe, kiedy zobaczymy matkę i córkę u boku nowych partnerów. 

Zobacz zdjęcia:

Beata Kozidrak
fakt.pl

 

Beata Kozidrak
gala.pl

Córka Kozidrak jest przepiękna. W blondzie jest jeszcze bardziej podobna do mamy! 

beata kozidrak
instagram.com/beatakozidrak/

Matka i córka są do siebie podobne. Dzisiaj obie są singielkami i trzymają się razem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najgrubszy chłopiec świata ważył 190 kg. Schudł ponad 100 kg i jest nie do poznania
  2. Panna młoda wydała fortunę na suknię ślubną, więc postanowiła chodzić w niej przez cały tydzień. Te zdjęcia to HIT
  3. Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
  4. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
  5. Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg

 

 

Poprzedni artykułMarki, które nie testują na zwierzętach. Warto kupować ich produkty
Następny artykułŚlubny makijaż, który całkowicie zmienia wygląd panny młodej. Efekt „przed” i „po”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.