Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyśledzili Beatę Kozidrak. Była bez makijażu i burzy loków na głowie, nie miała pojęcia, że robią jej zdjęcia z ukrycia
Karina Sulich
Karina Sulich 19.12.2020 16:55

Wyśledzili Beatę Kozidrak. Była bez makijażu i burzy loków na głowie, nie miała pojęcia, że robią jej zdjęcia z ukrycia

beata kozidrak
Fot. TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak została przyłapana bez makijażu. Diwa sceny muzycznej, która słynie z najpiękniejszych nóg w polskim show-biznesie, a także zamiłowania do niebotycznie wysokich szpilek oraz ekstrawaganckich strojów, pokazała się w zupełnie innym wydaniu. Gwiazda nie miała pojęcia, że krok w krok, podążają za nią paparazzi.

Jak wygląda Beata Kozidrak bez makijażu i burzy loków? Jak się okazuje, niektórzy nie byliby w stanie rozpoznać swojej ukochanej gwiazdy. Artystka na co dzień doskonale się kamufluje. O dziwo, diwa zrezygnowała nawet ze swoich ulubionych szpilek.

Beta Kozidrak bez makijażu

Portal Pomponik.pl, ujawnił zdjęcie, które z pewnością zaciekawią sporą część Polaków. Jak się okazuje, fotoreporterzy wyśledzili Beatę Kozidrak. Niewiarygodne, jak wyglądała gwiazda.

Beata Kozidrak, która kojarzy się z burzą blond loków, ekstrawaganckimi, przykuwającymi uwagę stylizacjami, perfekcyjnym makijażem i wysokimi szpilkami, na co dzień prezentuje się w zupełnie innej wersji. Jak wygląda?

Pewnie wiele osób zastanawia się, jak prezentują się gwiazdy, kiedy światła reflektorów gasną i przychodzi czas na szarą rzeczywistość. Okazuje się, że wiele z nich nie wyróżnia się specjalnie z tłumu, lecz wciąż wygląda olśniewająco.

Jak Beta Kozidrak wygląda na co dzień?

Beata Kozidrak na co dzień wygląda wspaniale. Wygląda na to, że piosenkarka, która w maju obchodziła 60 urodziny, schodząc ze sceny, stawia na wygodę.

Na co dzień wybiera stylizacje, które będą przede wszystkim komfortowe i nie będą krępowały jej ruchów. Chyba każda kobieta zgodzi się, że elastyczne spodnie i dopasowane buty to nieocenione elementy garderoby.

Artystka została przyłapana przez paparazzi w drodze do sklepu. Gwiazda miała na sobie ciemne okulary przeciwsłoneczne, szorty, japonki i granatową bluzkę na ramiączkach, a swoje bujne włosy spięła w niedbałego koka. Trzeba przyznać, że Beata Kozidrak zachwyca w każdej wersji.

Nasza gwiazda, nie musi mieć na sobie tony dodatków i mocnego makijażu, aby wciąż zapierać dech w piersiach. Beata Kozidrak niezmiennie od lat jest w świetnej formie.

Rozpoznalibyście Beatę Kozidrak, gdyby mijała was na ulicy?

Zobacz zdjęcie:

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak przyłapana przez paparazzi w trakcie zakupów.

Beata Kozidak

Podoba wam się w takiej wersji?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: pomponik.pl