Beata Kozidrak: brat artystki zmarł nagle w ubiegłym roku. Dla całej rodziny była to wielka trauma. Gwiazda również bardzo przeżyła jego odejście, chociaż przez wiele lat nie utrzymywali ze sobą kontaktu. 

Nieszczęśliwe chwile w życiu spotykają każdego z nas. Rodzinne tragedie nie omijają nawet gwiazd z pierwszych stron gazet. Wiele trudnych chwil przeżyła również jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Beata Kozidrak: brat piosenkarki, Jarosław Kozidrak, niespodziewanie zmarł. 

Kim był brat Beaty Kozidrak?

Jarosław Kozidrak był założycielem legendarnej grupy Bajm, w którym Beata Kozidrak stawiała swojego pierwsze kroki na wielkiej scenie. To właśnie on skomponował największe hity zespołu, które śpiewała cała Polska, jak choćby Dwa serca, dwa smutki, Józek nie daruję ci tej nocy czy Nie ma, nie ma wody na pustyni.

Artystka przez wiele lat nie utrzymywała z nim kontaktu. Podobno wynikało to z konfliktu między mężczyzną a Andrzejem Pietrasem, ówczesnym mężem Beaty Kozidrak, współzałożycielem zespołu. W 1987 roku odszedł z zespołu, wówczas Andrzej Pietras kierował zespołem. Jak podaje tygodnik Na Żywo:

– Mówiło się, że to Pietras skłócił rodzeństwo, ale Jarek najwięcej żalu miał do siostry. Wzajemne relacje do końca popsuła biografia zespołu wydana kilka lat temu. Jarosław był nią zażenowany. Uważał, że zupełnie pominięto w niej jego rolę przy powstawaniu Bajmu – wyznał jeden z informatorów tygodnika. 

Beata Kozidrak: brat artystki niespodziewanie zmarł

Jarosław Kozidrak zmarł 12 czerwca 2018 roku na skutek choroby. Zmagał się z cukrzycą, miał również poważne problemy z kręgosłupem. Beata Kozidrak bardzo przeżyła śmierć brata. Był to wielki cios również dla ich starszej siostry, Marioli Kozidrak-Lange, która w swoich mediach społecznościowych opublikowała niezwykle emocjonalny wpis. Podobno obie siostry początkowo nie poinformowały matki o śmierci Jarosława, w obawie przed pogorszeniem stanu jej zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata kozidrak: brat
instagram.com @beatakozidrak

Beata Kozidrak od wielu lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej. Początek swojej kariery zawdzięcza poniekąd bratu, bo to właśnie on był współzałożycielem zespołu Bajm. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKrzysztof Krawczyk o zdradach: „Skoro wszyscy to robią, to dlaczego nie ja”. Szczere wyznanie artysty
Następny artykułRobert Biedroń z partnerem jest prawie 17 lat. Kim jest Krzysztof Śmiszek?