Beata Kozidrak zaskoczyła fanów niespodziewanym ogłoszeniem, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda wystąpi na Sopot HIT Festival.

Piosenkarka przekazała radosną nowinę wszystkim swoim obserwatorom w social mediach. Przy okazji odblokowała ona pewną ważną funkcję na swoim profilu na Instagramie. Teraz fani mogą komentować jej posty.

Beata Kozidrak przekazała fanom radosną nowinę

Wokalistka zespołu Bajm miała na swoim koncie poważny kryzys wizerunkowy. Wszystko zaczęło się we wrześniu ubiegłego roku, kiedy została ona przyłapana na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Niedawno odbył się proces, podczas którego gwiazda przyznała się do winy i przyjęła wyznaczoną przez sąd karę.

W związku z trwającym skandalem piosenkarka zablokowała na swoim profilu na Instagramie możliwość komentowania jej wpisów. Wygląda jednak na to, że Beata Kozidrak w końcu zamknęła za sobą tamten rozdział. Dowodem na to może być fakt, że gwiazda wreszcie odblokowała tę funkcję na swoich social mediach. Teraz fani w końcu mogą komentować jej posty i zdjęcia.

Wydaje się to być bardzo przydatną funkcją, zwłaszcza w kwestii najnowszego ogłoszenia, które pojawiło się na profilu artystki. Beata Kozidrak właśnie przekazała radosną nowinę na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda pojawi się na Sopot HIT Festival i wystąpi przed zgromadzoną w Operze Leśnej publicznością.

Już w sobotę razem z @bajm_official zagramy na Polsat SuperHit Festiwal. Kto z Was pojawi się w Operze Leśnej, a kto będzie oglądał transmisje w TV? W każdym razie… do zobaczenia! – napisała na Instagramie Beata Kozidrak.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.