Beata Kozidrak zrobiła coś niespodziewanego podczas koncertu! Goście nie mogli spodziewać się takiego obrotu spraw – diwie po raz kolejny udało się nas zaskoczyć. Fani osłupieli z wrażenia na ten widok!

Królowa polskiej estrady po raz kolejny zachwyciła fanów fenomenalnym występem. Gwiazda swoją obecnością zaszczyciła urodzinowy event ekskluzywnego butiku. Beata Kozidrak sprawiła, że zgromadzeni na imprezie słuchacze wręcz oszaleli – i wcale im się nie dziwimy! 

Beata Kozidrak zaskoczyła fanów

Warszawski butik z ekskluzywną odzieżą przy ulicy Moliera 2 obchodził wczoraj swoje 10. urodziny. Na uroczystość zaproszona została śmietanka towarzyska, która miała szansę usłyszeć Bajm na żywo! Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, jak wyglądał koncert. Beata Kozidrak uświetniła wieczór swoim występem, który odbył się… w ciężarówce!

Piosenkarka wraz z zespołem zagrali w nietypowej scenerii! Zaparkowana przy Moliera 2 ciężarówka przemieniła się w prawdziwą estradę – niepozorny pojazd idealnie spełnił funkcję sceny. Beata Kozidrak z resztą zespołu prezentowali się fantastycznie – odziana w komplet Balmain wokalistka w otoczeniu kolorowych świateł i spowita gęstym dymem wypadła wyjątkowo efektownie. Do tego na nagraniach słyszymy, że stare utwory Bajmu zostały zaaranżowane w zupełnie nowy sposób!

Beata Kozidrak śpiewa w ciężarówce

Sądząc po reakcji zgromadzonych na imprezie gości, wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem! Relacje z eventu możemy oglądać między innymi na profilach Jakoba Kosela, Joanny Koroniewskiej i Karoliny Szostak. Gwiazdy musiały być naprawdę oczarowane nietypowym występem wokalistki! Publiczność mimo deszczu bawiła się świetnie, a już po zakończeniu koncertu Beata Kozidrak i jej zespół zostali zasłonięci plandeką z ciężarówki niczym kurtyną.

Trzeba przyznać, że taka sceneria, choć nietypowa, sprawiła, że występ był wyjątkowy! Sądząc po komentarzach, fani są naprawdę zachwyceni:

– Wyglądałaś obłędnie!

– Ruszcie w taką trasę! Toć to petarda!

– Beti za tydzień wyskoczysz z tortu?

– Ale super! Jesteś najlepsza.

Jak myślicie, czy Bajm wyruszy w trasę ciężarówką? Nietypowa aranżacja koncertu sprawiła, że był on naprawdę magicznym doświadczeniem – zazdrościmy wszystkim, którzy byli jego świadkami!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata kozidrak
instagram.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak słynie z niesamowitej energii na scenie.