Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kozidrak to prawdziwa diwa! Nic dziwnego, że jej życie osobiste budzi sensację wśród Polaków, a fani śledzą nawet najmniejsze doniesienia w mediach na temat swojej idolki. Czy wiecie, że autorka hitów Siedzę i myślę oraz Złota brama ma nie tylko udaną karierę, ale też szczęście w miłości?

Beata Kozidrak: partner artystki to prawdziwa zagadka. Piosenkarka chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia i działalności na Instagramie. Jednak jeśli chodzi o życie prywatne, walczy o zachowanie z dala od świateł reflektorów i nie zdradza zbyt wiele informacji na temat swoich najbliższych. Na szczęście udało nam się dotrzeć do kilku informacji na temat jej obecnego partnera. Kto podbił serce ikony polskiej muzyki?

Beata Kozidrak: zaraziła miłością do muzyki swoją rodzinę

Beata Kozidrak przez wiele lat była związana z Andrzejem Pietrasem. Parę łączyło nie tylko uczucie, ale także wspólna pasja – współtwórcy i menadżera grupy Bajm, której Kozidrak jest wokalistką.

Małżonkowie rozwiedli się po trzydziestu pięciu latach wspólnego życia. Miłością do muzyki zarazili swoje córki: Katarzynę (ur. 1981) i Agatę (ur. 1993). Starsza pociecha idzie w ślady rodziców: została piosenkarką, a w 2003 roku wspólnie z mamą nagrały teledysk do filmu Stara baśń.

Beata Kozidrak: partner artystki to bardzo tajemnicza postać

Beata Kozidrak nie zdradziła wiele na temat swojego partnera. Ujawniła kilka informacji w rozmowie z tygodnikiem Party. Co ujawniła? Jak cytuje fakt.pl:

– Mam w sobie mądrość, doświadczenie, ale też wielką potrzebę miłości, chciałam otworzyć serce na nowe uczucie. (…) Przyjmuję miłość jak dar od Boga, ale nie zamierzam się nią chwalić. To uczucie mnie zaskoczyło. Przyszło w prozaicznym momencie życia i sprawiło, że moje serce zaczęło mocniej bić. Dzięki temu płyta B3 jest taka energetyczna. Bo kiedy ją tworzyłam, czułam motyle w brzuchu.

Brzmi tajemniczo, prawda? Sprawdźmy, co udało się odkryć magazynowi Na żywo. Jak podano na portalu fakt.pl, współpracownik Beaty Kozidrak miał ujawnić kilka szczegółów:

Jest przedsiębiorcą związanym z branżą muzyczną. To bardzo dobrze sytuowany mężczyzna, który może rzucić Beacie świat do stóp. Ujął ją jednak nie swoją pozycją, ale wrażliwością, elegancją i klasą. Jest oczytany, szarmancki. Dla niej najbardziej liczy się to, że nie ogranicza jej spotkań z przyjaciółmi.

Beata Kozidrak: miłość nie patrzy na metrykę

Beata Kozidrak należy do osób, które nie przejmują się zawistnymi komentarzami i żyją w zgodzie ze sobą. Chociaż ukończyła już 58 lat, udowadnia, że miłość może się przytrafić w każdym wieku i warto się nią cieszyć.

Gratulujemy artystce szczęścia w miłości i mamy nadzieję, że jeszcze przez wiele lat będziemy mogli cieszyć się jej muzyką!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata kozidrak partner
fot. instagram.com @beatakozidrak

Beata Kozidrak to prawdziwa diwa polskiej sceny. Gwiazda jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1978 roku!

beata kozidrak partner
fot. instagram.com @beatakozidrak

Beata Kozidrak, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, lubi korzystać z życia.

beata kozidrak
fot. instagram.com @beatakozidrak

Jak przystało na prawdziwą diwę, Kozidrak ubiera się w iście spektakularnym stylu!

beata kozidrak partner
Fot. instagram.com @beatakozidrak

Jej figury mogłaby pozazdrościć niejedna dwudziestolatka!

beata kozidrak partner
Fot. instagram.com @beatakozidrak

Życzymy Beacie Kozidrak mnóstwo szczęścia!ee

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Kulig obok Nicole Kidman i Emily Blunt. Polska aktorka doceniona
  2. Koci seniorzy: 5 powodów, dla których warto przygarnąć starego kota
  3. Karolina Pisarek pokonała Keirę Knightley i aniołka Victoria’s Secret. Wielki sukces polskiej modelki!

źródło: fakt.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.