Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Kozidrak pod studiem DDTVN. Wyglądała jak milion dolarów
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 09.05.2021 18:58

Beata Kozidrak pod studiem DDTVN. Wyglądała jak milion dolarów

Beata Kozidrak
fot. TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Gwiazda jest niekwestionowaną legendą polskiej sceny muzycznej. W dodatku może pochwalić się też piękną urodą. Tym razem Beata przeszła samą siebie. Jej stylizacja była oszałamiająca.

Beata Kozidrak pojawiła się pod studiem Dzień Dobry TVN w świeżej, wiosennej marynarce i krótkich spodenkach, które odsłoniły jej wyjątkowo zgrabne nogi.

Beata Kozidrak o życiu prywatnym

Kozidrak wystąpiła w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN, w którym promowała swoją autobiografię. W wywiadzie zdradziła kilka wątków ze swojej życiowej historii, które z pewnością zaciekawią wiele osób.

Okazuje się, że Beata opisała wiele intymnych szczegółów ze swojego życia w bardzo szczery i bezpośredni sposób. Wspominała swoje miłosne perypetie, które ukształtowały ją jako kobietę.

W kilku fragmentach biografii znalazły się jej przemyślenia na temat małżeństwa z Andrzejem Pietrasem. Bez wątpienia zrodziło się między nimi wielkie uczucie, mimo że później zakończyło się rozwodem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dzięki Andrzejowi poczułam, czym jest kobiecość i seksualność – czytamy w autobiografii Beaty.

Kozidrak zachwyciła fanów

W programie Kozidrak zaapelowała do swoich czytelników, a szczególnie do dziennikarzy, by zanim napiszą cokolwiek o jej książce, przeczytali ją do końca.

-[…] nie chciałabym moi kochani, żebyście szukali w tym jakiś pikantnych szczegółów – mówiła w Dzień Dobry.

Kiedy po zakończeniu programu Beata wyszła ze studia Dzień Dobry TVN, olśniła swoich fanów, którzy czekali nad nią przed budynkiem. Gwiazda miała na sobie długą żółtą marynarkę w nieregularne czarne pasy i czarne szorty typu biker. Nie ulega wątpliwościom, że wokalistka może pochwalić się naprawdę zgrabnymi nogami!

Długie nogi Kozidrak podkreśliła czarnymi botkami na wysokim obcasie. Do tego dobrała ciemne okulary przeciwsłoneczne w kształcie serc. Wyglądała naprawdę zjawiskowo. Przypomnijmy, że gwiazda ma już 61 lat. Według nas wygląda na zdecydowanie mniej. Jak sądzicie?

Zobacz zdjęcia:

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Jastrząb Post