Jakiś czas temu Beata Kozidrak zdradziła, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Para nie chciała jednak afiszować się ze swoim związkiem i tajemniczy partner pozostał nieznany. Teraz jednak pojawiły się doniesienia, że relacja należy już do przeszłości, a w życiu gwiazdy szykują się kolejne zmiany. 

Beata Kozidrak przez 37 lat była żoną Andrzeja Pietrasa, współzałożyciela zespołu Bajm. Małżeństwo rozpadło się w 2016 roku. Jeszcze kilka miesięcy temu portal „Życie na gorąco” informował, że gwiazda znalazła wreszcie pocieszenie w ramionach niejakiego Jakuba. 

Choć piosenkarka nie chciała afiszować się z relacją, o 17 lat młodszy, tajemniczy partner miał być jej bratnią duszą. Według gazety para spędzała wspólnie czas, a 45-latek dawał Beacie wsparcie, którego tak bardzo potrzebowała, zwłaszcza po incydencie z września ubiegłego roku. 

Beata Kozidrak rozstała się z partnerem? Wyciekły śmiałe plany wokalistki

Przypomnijmy, że ostatnie miesiące nie były dla wokalistki łatwe. Beata Kozidrak usłyszała zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu, a kilka dni temu gruchnęła wieść o wyroku. Brawurowa, pijacka jazda po warszawskim Mokotowie położyła się cieniem na karierze artystki, a teraz media obiegły kolejne niepokojące wieści. 

Według tygodnika „Na żywo” płomienny romans, o którym mogliśmy przeczytać w autobiografii gwiazdy dobiegł końca. Gwiazda nie chciała afiszować się ze związkiem, a teraz postanowiła nie wypowiadać się też w sprawie rozstania, jednak jej znajomy miał poinformować, że artystka została sama w wielkim domu pod Warszawą. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Beata Kozidrak w rozmowie z redakcją poinformowała, że zamierza sprzedać swoją willę, do której przeprowadziła się z Lublina, aby po rozwodzie z Pietrasem być bliżej córki i wnuków. Chce kupić mieszkanie. 

Na tamten czas wydawało się to idealne miejsce, bo nie w samej Warszawie i blisko mojej starszej córki Kasi. To było najważniejsze. Z czasem zmieniają się potrzeby i patrzenie na pewne rzeczy. Nie boję się zmian – wyznała Kozidrak w rozmowie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić