Beata Kozidrak: włosy wokalistki wzbudzają zazdrość i zachwyt. Jest właścicielką bujnej blond czupryny, o którą dba z wielkim oddaniem. Niedawno pojawiła się jednak pogłoska, że włosy gwiazdy to peruka. Skąd się wziął ten pomysł? Jak wyglądają naprawdę?

Niewiele osób może się pochwalić równą charyzmą, klasą i urodą co autorka hitu Biała armia. Wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. Jednym z największych atutów gwiazdy są jej włosy. Beata Kozidrak, jak się okazało, na co dzień wygląda zupełnie inaczej, niż podczas wyjść na wywiad czy koncert. Czy piosenkarka nosi perukę? Po ostatnim wydarzeniu wiele osób jest o tym przekonanych. Co się stało?

Beata Kozidrak: włosy artystki to jej wielki atut. Czy są prawdziwe?

Jak informuje portal jastrzabpost.pl, paparazzi mieli przyłapać Beatę Kozidrak na noszeniu peruki. Zdjęcia, na których udało się ją rzekomo uchwycić, wykonano po wyjściu piosenkarki ze studia Dzień Dobry TVN

W pewnym momencie na głowie artystki miały pojawić się dwa przedziałki. To częste u osób, które umieszczają peruki nad linią włosów, by spotęgować wrażenie naturalności i zamaskować dosztukowane pasemka. Czy Beata Kozidrak nosi perukę? Naszym zdaniem – nie ma to żadnego znaczenia.

Nie ma nic złego ani w korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej, ani w doczepianiu włosów. Szczególnie że zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, którym gwiazda się poddaje, w żaden sposób nie wpływają na jej pracę artystyczną, lecz tylko poprawiają samopoczucie.

Co robi Beata Kozidrak?

Czym aktualnie zajmuje się Beata Kozidrak? Kalendarz artystki pęka w szwach! Przez kilka najbliższych miesięcy jako gość specjalny będzie uczestniczyła w Koncertach Muzyki Filmowej.

Kozidrak zadeklarowała również udział w koncercie Artyści przeciw nienawiści, którego inicjatorką jest jej koleżanka po fachu Doda. Co ciekawe, 2 lutego 2019 roku miała miejsce premiera spektaklu teatralnego poświęconego Beacie Kozidrak. Jego tytuł to Być jak Beata i można go oglądać w Teatrze Współczesnym w Szczecinie. Sama bohaterka sztuki była naprawdę zachwycona:

 – Znakomity scenariusz i monologi, czasem śmieszne, czasem filozoficzne. I przede wszystkim wspaniałe, choć zaskakujące aranżacje moich utworów. Byłam wzruszona i naprawdę świetnie się bawiłam – cytuje artystkę magazyn party.pl

Jesteście fanami Beaty Kozidrak? Co sądzicie o tym całym zamieszaniu z peruką?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata kozidrak włosy
fot. instagram.com @beatakozidrak

Beata Kozidrak: włosy artystki są jej wielkim atutem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPochodzenie Anny Muchy zaskoczy jej fanów. Czym zajmują się jej rodzice?
Następny artykułWaga Beaty Tadli imponuje. Gwiazda schudła 18 kg
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.