Beata Kozidrak, gwiazda głośnych wydarzeń ostatnich kilku tygodni, postanowiła porzucić (choć na chwilę) dotychczasowe życie, a tym samym planuje uciec od problemów doczesnego życia. Jak podają bowiem media – wokalistka wybiera się na wakacje, by choć na chwilę odpocząć od zgiełku, który przyniosły jej niedawne wydarzenia. Jakie miejsce wybrała liderka Bajmu?

Beata Kozidrak na wakacjach?

Ostatni kryzys, spowodowany zatrzymaniem przez stołeczną policję, z pewnością negatywnie odbił się na życiu jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Tym samym nie dziwi, że postanowiła ona odpocząć od medialnej wrzawy, udając się z dala od szumu rodzimego show-biznesu.

Jak podaje „Rewia” Kozidrak szuka ukojenia w malowniczych krajobrazach południowej Hiszpanii. Tam też miała udać się wraz z rodziną, by choć na chwilę zapomnieć o incydencie z 1 września. Mediom opowiedziała o tym jedna z najbliższych osób piosenkarki.

– Stres i nieustanne napięcie, te dwa czynniki towarzyszyły jej od rana do nocy każdego dnia. Była szczęśliwa, kiedy mogła wreszcie wrócić do domu. Nie raz była kompletnie wyczerpana, totalnie przemęczona, bez chwili na relaks – przekazała tygodnikowi.

Mimo wielu nieprzychylnych artystce opinii w showbiznesowym świecie znaleźli się również jej obrońcy. Nie zmieniło to jednak nastawienia sponsorów i reklamodawców – zbliżający się koncert z udziałem Beaty został odwołany, nie powinna ona również spodziewać się w najbliższej przyszłości kontraktów reklamowych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Źródło: Wirtualna Polska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni
     

Redaktor