Beata Kozidrak opublikowała smutny wpis za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Gwiazda otworzyła się w dzień pogrzebu wielkiego artysty Krzysztofa Krawczyka. Do jego osoby nawiązywała wiadomość, którą zostawiła: „Płaczę i żałuję”. 

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku. Śmierć muzyka wstrząsnęła całą Polską. Wiele znanych osobistości opublikowało kilka słów pożegnania, wśród nich znalazła się Beata Kozidrak. 

Beata Kozidrak żegna Krzysztofa Krawczyka

Beata Kozidrak na swoim oficjalnym profilu opublikowała zdjęcie Krzysztofa Krawczyka, prezentujące muzyka w młodości. Fotografia została opatrzona kilkoma wzruszającymi słowami. 

Krzysztof Nikt Cię nie zastąpi, bo byłeś osobowością jedyną – napisała Kozidrak. 

Piosenkarka pożegnała wielkiego artystę, napisała również, że żałuje jednej rzeczy. Beata Kozidrak czuje żal, że nie mogła z nim porozmawiać, tak, jak kiedyś w Opolu

Wpis zwieńczyła zwrotem Do zobaczenia, który jednak daje nadzieję, na kolejne spotkanie. 

Fani łączą się bólu po śmierci Krzysztofa Krawczyka 

Post Beaty Kozidrak spotkał się z szerokim zainteresowaniem. Jak widać, wśród fanów piosenkarki znalazło się wielu fanów Krawczyka, którzy również łączą się z nią w bólu. 

Żegnaj mistrzu – napisała jedna z internautek. 

Nie mogę uwierzyć, że już go nie ma – napiała kolejna. 

Krzysztof Krawczyk został pochowany 10 kwietnia na cmentarzu w Grotnikach. W ostatniej drodze towarzyszyła mu nie tylko rodzina, ale także wiele znanych osobistości. Wśród nich można wymienić Daniela Olbrychskiego, Mariana Lichtmana, czy Mateusza Morawieckiego, który przybył na cmentarz wprost z Wawelu. 

Dziś obchodzono również rocznicę 11. katastrofy smoleńskiej. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: instagram.com/beatakozidrak/

Poprzedni artykułZdjęcie ze szpitala covidowego obiegło sieć. „Ręka Boga”
Następny artykułPracownik McDonald’s pokazał, jak robi burgera. Do bułki trafiło nadgryzione mięso
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.