Beata Pawlikowska z partnerem są razem już od dwóch lat! Któremu mężczyźnie udało się podbić serce pięknej podróżniczki? Nie uwierzycie, kim jest i skąd pochodzi! Para poznała się w zdumiewających okolicznościach!

Inteligentna, odważna i niezależna – samotnie objechała niemal cały świat! Nie przypuszczała, że na jej drodze tym razem stanie… miłość! Beata Pawlikowska z partnerem niedawno mieli okazję świętować kolejną rocznicę ich uczucia. Kim jest wybranek podróżniczki? Ich pierwsze spotkanie przebiegało w nietypowych warunkach. 

Kim jest partner Beaty Pawlikowskiej? 

Partner Beaty Pawlikowskiej to Danny Murdock. Mężczyzna pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i w przeszłości pracował jako prawnik w jednej z nowojorskich kancelarii. Parę łączy miłość do dalekich wypraw. 

Beata Pawlikowska z partnerem mieszkają razem w Polsce. Kiedy Murdock szykował się do wjazdu, podróżniczka zaczęła odczuwać obawy, czy aby na pewno dobrze robią. Na szczęście wszystkie lęki okazały się nieuzasadnione. Danny Murdock i Beata Pawlikowska znakomicie się dopełniają. Jak twierdzi Pawlikowska, wynika to z faktu, że oboje szanują swoją przestrzeń i w pełni akceptują.

– Wszystko ułożyło się idealnie. Może dlatego, że każde z nas przez pewien czas żyło samotnie, więc wiemy, czym jest wolność, i oboje potrzebujemy przestrzeni. Szanujemy się wzajemnie. To bardzo pomaga w codziennym życiu – wyznała podróżniczka w rozmowie z viva.pl

Krótko przed przyjazdem Danny Murdock stracił dotychczasową pracę. Podróż miała pomóc mu zastanowić się nad tym, co dalej. Miał nadzieję, że zmieni swoje życie na lepsze – i nie pomylił się!

Beata Pawlikowska z partnerem są razem dwa lata! Jak się poznali?

Beata Pawlikowska poznała ukochanego podczas jednej ze swoich egzotycznych wypraw. Podróżniczka postanowiła udać się do Belize i Salwadoru, a Danny Murdock – Belize i Panamy. 

Podróżniczka dostrzegła samotnego mężczyznę w dżungli i postanowiła zagaić rozmowę. Spytała o model aparatu, którego mężczyzna akurat używał. Zarówno Pawlikowska, jak i Murdock od początku czuli, że między nimi dzieje się coś niezwykłego. 

Spotkanie Beaty nagle zburzyło ten porządek. Wracałem na piechotę do hotelu pod miastem, nad głową miałem niebo pełne gwiazd i pytałem Boga, wszechświat czy Siłę Wyższą: „Spotkałem właśnie cudowną kobietę, co to znaczy, co mam z tym zrobić?” – cytuje mężczyznę viva.pl

Beata Pawlikowska z partnerem są razem niezwykle szczęśliwi. Mamy nadzieję, że w przyszłości czeka ich jeszcze wiele udanych podróży!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata pawlikowska z partnerem
fot. instagram.com @beata.pawlikowska

Beata Pawlikowska z partnerem świętowali niedawno drugą rocznicę ich miłości!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAlicja Walczak z Big Brothera po zakończeniu 1 edycji przeszła piekło. Ledwo to przeżyła
Następny artykułKim był ojciec Justyny Steczkowskiej? Ksiądz, który porzucił kościół dla miłości
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.