Beata Ścibakówna postanowiła wykorzystać wakacje w pełni i złapać ostatnie promienie słońca w urokliwej Juracie, zanim wróci na deski teatru. Kiedy jednak opublikowała zdjęcie z wyjazdu, to nie Jurata, nie plaża i nie morze zachwyciło internautów, a ciało 52-letniej gwiazdy. Nikt nie spodziewał się, że ma taką formę. Ciężko oderwać wzrok, a jeszcze trudniej wyjść z podziwu!

Beata Ścibakówna to nie tylko jedna z najbardziej utalentowanych, ale i najpiękniejszych polskich aktorek. Jak się okazuje, żona Jana Englerta wyznaje zasadę w zdrowym ciele zdrowy duch, a w bikini wygląda jak 20-latka. Można tylko pozazdrościć!

Beata Ścibakówna na wakacjach

Beata Ścibakówna z pewnością wie, jak dobroczynne działanie dla naszego organizmu mają witaminy słońca. Nic dziwnego, że gwiazda upalne dni postanowiła spędzić w Juracie, która jest jedną z ulubionych wakacyjnych destynacji polskich sław. 

I choć Jurata to niezwykle czarujące miejsce, trudno nie przyznać, że Beata Ścibakówna dodała jej jeszcze więcej uroku. 52-letnia aktorka wprawiła internautów w prawdziwy zachwyt, a wszystko za sprawą jednego zdjęcia, na którym pozuje w bikini. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda jest w takiej formie!

  1. Kiedy goście wyszli, kelnerka spojrzała na napiwek. Kobieta natychmiast wybiegła za nimi z restauracji, tak szybko jak umiała
  2. Matka uczennicy została zabita podczas lekcji online. Nauczycielka i uczniowie byli świadkami najgorszego

Beata Ścibakówna w bikini

Beata Ścibakówna w bikini wygląda niczym 20-latka, i aż trudno uwierzyć, że w kwietniu obchodziła swoje 52 urodziny. Zgrabna, smukła i wysportowana sylwetka aktorki wprawiła internautów w osłupienie. Jaki jest jej sekret?

Gwiazda bez ogródek odpowiedziała na pytanie jednej ze swoich obserwatorek. Jak się okazuje, Beata Ścibakówna ciężko pracuje na tak piękne ciało i ćwiczy trzy, cztery razy w tygodniu. Nic tylko podziwiać!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata ścibakówna
Fot. beata_scibakowna_official, Instgram

Beata Ścibakówna pochwaliła się swoją piękną sylwetką. Aktorka zachwyca.

beata ścibakówna
Fot. beata_scibakowna_official, Instgram

Gwiazda w kwietniu obchodziła swoje 52. urodziny. Niewiarygodne.

beata ścibakówna
Fot. beata_scibakowna_official, Instagram

Żona Jana Englerta to niezwykła kobieta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy. Nagle powiedział, ile jeszcze będzie żył
  2. Tragedia na oczach uczniów podstawówki. Wstrząsająca śmierć podczas lekcji online
  3. Afryka rozpada się kawałek po kawałku. W jej miejscu ma powstać kolejny ocean
  4. Wielki sekret Margaret ujawniony. Padły bardzo bezpośrednie słowa, przesadziła?
  5. Wiadomość do wszystkich. Biedronka i Lidl nieczynne nie tylko w niedzielę niehandlową, w najbliższą sobotę też nie zrobisz zakupów

źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułNie wiesz co zrobić z warzywami po gotowaniu rosołu? Nie wyrzucaj ich, możesz zmienić je w coś pysznego
Następny artykułWydano pilne ostrzeżenie. Żywioł uderzy w Polskę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.