Beata Szydło, która obecnie jest europosłanką Prawa i Sprawiedliwości, a niegdyś była premierem Polski, z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, który przypada 15 maja, postanowiła przerwać długie milczenie. Na swoim Twitterze napisała: Program 500 plus to inwestycja w rodzinę, w przyszłość. Była premier zaskoczyła wszystkich.

Beata Szydło nie udziela się już w mediach społecznościowych tak samo często, jak kiedyś. Zrobiła jednak wyjątek i z okazji święta, które przypada 15 maja, postanowiła cofnąć się do wspomnień o sztandarowych programach PiS. 

Beata Szydło o 500 plus i emeryturze

Projekt 500 plus oraz 13. emerytura to główne programy partii Prawa i Sprawiedliwości. Jak podaje se.pl, pierwszy projekt firmowała m.in. Beata Szydło, która będąc premierem, wprowadziła ten ważny program wsparcia dla rodzin w Polsce.

Europosłanka z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, który przypada 15 maja, postanowiła wspomnieć o inicjatywach PiS-u na swoim Twitterze:

Program 500+ to inwestycja w rodzinę, w przyszłość. Taki był start polityki prorodzinnej, która zmieniła Polskę. Potem były kolejne – 13 emerytura, wzrost najniższego wynagrodzenia, minimalnej emerytury, emerytury matczyne, stawka godzinowa etc.- podkreśliła była premier. 

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polska legenda, niestety
  2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Media przekazały, że na COVID-19 zmarł polski lekarz, który pomógł wielu dzieciom za granicą
  3. TVP szykuje niespodziankę dla Polaków. Największe gwiazdy zrobią niesamowitą rzecz

Rewolucje w emeryturach

Mimo że Beata Szydło nie jest już premierem, PiS na bieżąco wprowadza zmiany w emeryturach. Słynna trzynastka z pewnością pomogła wielu seniorom. Okazało się, że nie jest to jednak koniec zmian. 

Polacy przez epidemię koronawirusa zastanawiali się jednak co z 500 plus, trzynastkami oraz Emeryturą Plus. Zawieszenie programów było bowiem jednym z pomysłów. Całe szczęście, świadczenia są nadal wypłacane, a na dodatek Prezydent Andrzej Duda podpisał niedawno ustawę, która mówi o tym, że Polacy wcześniej przejdą na zasłużoną emeryturę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Szydło
Fot. YouTube.com/
Kancelaria Premiera

Beata Szydło przerwała milczenie. 

Beata Szydło
Fot. William Krause on Unsplash.com

Z okazji Dnia Rodziny opublikowała post na Twitterze.

Beata Szydło
Fot. unsplash.com/
Jonathan Borba

Wspomniała w nich o programach 500+ czy trzynastce. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pożar w bloku. Płomienie odcięły drogę kobiecie. Była poparzona, nie żyje
  2. Pierwszy kraj w Europie ogłosił koniec epidemii. Ogromne zaskoczenie
  3. Odziedziczył wszystko po Zbigniewie Wodeckim. Artysta kochał go ponad życie
  4. Od 18 maja zmiany na uczelniach wyższych. Najnowsze informacje przekazał minister MNiSW
  5. Od 22 maja duża zmiana dla Polaków. Intercity podjęło przełomową decyzję, chodzi o podróżowanie po Polsce
  6. Jarosław Kaczyński ostro o opozycji. O co poszło tym razem?

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułPilna konferencja Ministra zdrowia. Przekazał kluczowe informacje dla Polski
Następny artykułNajmniejszy konik świata życzy wam miłego dnia. Maleństwo rozczula swoimi rozmiarami
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.