Beata Szydło: broszki to jej ulubiony dodatek. Wyjścia bez eleganckiego dodatku są dużym zaskoczeniem dla wyborców byłej pani premier. Podobno ma ponad 50 sztuk tego typu biżuterii, a cena najdroższej może osiągać wartość nawet 900 złotych.

Beata Szydło: broszki polityk to jej znak rozpoznawczy. Ma ich pokaźną kolekcję, a wśród niej znajdują się prawdziwe perełki. Każda z nich jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Nic dziwnego, była premier musi mieć coś specjalnego na każdą okazję. Za gustowny dodatek trzeba jednak słono zapłacić.

Beata Szydło: broszki to jej znak rozpoznawczy

Broszki Beaty Szydło towarzyszą jej od kampanii wyborczej w 2015 roku. W rozmowie z Faktem polityk przyznała, że wcześniej nie był to jej ulubiony dodatek. Pomysł na broszki był elementem strategii wizerunkowej. Dziś europosłanka Szydło od czasu do czasu eksperymentuje i pokazuje się bez tego typu biżuterii, ale gdy została panią premier, broszki towarzyszyły jej podczas każdego oficjalnego wyjścia.

Beata Szydło uwielbia szlachetne kruszce i kolorowe kamienie. Jak możemy przeczytać na se.pl, uwielbiane przez nią złote broszki kosztują nawet 900 złotych. Za srebrne z rubinami trzeba zapłacić nieco mniej, bo około 500 złotych. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że polityk ma och ponad 50, to robi się z tego spora suma.

Wyjątkowe broszki Beaty Szydło

Podczas rozmowy z Onetem Beata Szydło zgodziła się opowiedzieć o swoich wyjątkowych dodatkach. Które z nich są dla niej najważniejsze? Pierwszą jest broszka w kształcie trzech kotów, którą mogliśmy zobaczyć, oglądając spot świąteczny. Tak jak Jarosław Kaczyński, była premier uwielbia koty i jest ich szczęśliwą posiadaczką. Inną ważną broszką jest ta w kształcie bryły węgla, którą Szydło miała podczas Barbórki. Pochwaliła się też kilkoma innymi, kupionymi specjalnie na zagraniczne wyjazdy.

Beata Szydło ma jednak jedną, najważniejszą dla siebie broszkę. Została ona wykonana przez dwie małe dziewczynki i zawiera napis damy radę. To właśnie do niej polityk ma największy sentyment. Gdzie Beata Szydło kupuje broszki? Część z nich pochodzi o jubilerów, ale w rozmowie z Onetem była premier zdradziła, że większość z nich pochodzi od polskich artystów i jest ręcznie wykonana na zamówienie.

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY SZYDŁO:

beata szydło: broszki
fot. screen YouTube Kancelaria Premiera

Pomysł na broszki zrodził się podczas kampanii.

beata szydło: broszki
fot. screen YouTube Prawo i Sprawiedliwość

Beata Szydło: broszki to znak rozpoznawczy byłej premier.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Duda na Święcie Wojska Polskiego. Przecieramy oczy ze zdumienia, wyglądała świetnie
  2. Barbara Kurdej-Szatan planuje operacje plastyczne? Gwiazda opublikowała nowe nagranie
  3. Martyna Wojciechowska ma kryzys z Przemysławem Kossakowskim? Praca utrudnia im wspólne życie
  4. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt
  5. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami

źródło: se.pl, fakt.pl

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które najczęściej zostają MILIONERAMI. Bogactwo jest im pisane
Następny artykułDziewczyna pomalowała i uczesała mamę chorą na raka. Wygląda jak inna osoba
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.