Beata Szydło: mąż byłej premier jest jej największym fanem i wspiera ją od samego początku jej politycznej kariery. Para poznała się jeszcze na studiach, a w tym roku świętują już 32 rocznicę ślubu. Kim jest mąż Beaty Szydło i ile zarabia? Sprawdź wszystko, co wiemy na temat Edawarda Szydło. 

Są już razem ponad trzy dekady, a swoje uczucie pielęgnują z dala od mediów. Beata Szydło: mąż byłej premier jest jej największym kibicem i wspiera ja od samego początku. Edward Szydło niechętnie pojawia się u boku znanej żony, jednak udało nam się dowiedzieć co nieco na jego temat. Jesteście ciekawi, czym się zajmuje i ile zarabia?

Beata Szydło: mąż jest dla byłej premier wielkim wsparciem

Edward Szydło prywatnie pasjonuje się ogrodem i pszczołami, a z wykształcenia jest historykiem. Jest dyrektorem Społecznej Szkoły Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu, także jest nauczycielem w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Jak poznał Beatę Szydło? Podczas studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim był kapitanem uczelnianej reprezentacji szczypiornistów, gdzie poznał swoją ukochaną.

Ślub wzięli w 1987 roku, a od początku lat 90. mieszka wraz z żoną w Przecieszynie, małej miejscowości pod Oświęcimiem. Mają dwóch synów — jeden jest księdzem, a drugi wciąż studiuje. Edward Szydło jest bardzo lubiany przez lokalną społeczność, a sąsiedzi i współpracownicy wypowiadają się o nim tylko w samych superlatywach. Była premier wiele razy zaznaczała, że to mąż dopinguje jej najbardziej. 

Majątek Beaty Szydło i jej męża

Z oświadczenia majątkowego Beaty Szydło wynika, że mąż byłej premier posiada samochód marki SsangYong Korando o wartości 50 tys. zł., co więcej małżonkowie posiadają dom o powierzchni 246 metrów kwadratowych o wartości 400 tysięcy złotych. W skład gospodarstwa o łącznej powierzchni 1 hektara 16 arów i wartości wynoszącej ok. 800 tys. zł wchodzą dom, teren, garaż oraz dodatkowy budynek gospodarczy. Jak donosi portal natemat.pl Beata Szydło wraz z mężem od 1999 roku mają rozdzielność majątkową. Mąż Beaty Szydło nie pokazuje się publicznie u boku zony i nic nie wskazuje na to, że miałoby się to zmienić. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Szydło: mąż
instagram.com/szydlo.beata/

Beata Szydło: mąż byłej premier jest jej największym fanem

Beata Szydło: mąż
screen youtube.com@radio Zet

Mąż byłej premier jest z wykształcenia historykiem.

screen youtube.com@Kancelaria Premeira

Edward Szydło nie pojawia się u boku żony w mediach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana: „Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro”
  2. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór 
  3. Wesele syna polskiego miliardera. Na przyjęciu bawiła się sama śmietanka, m.in. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
  4. Gwiazda TVN kilka miesięcy temu rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. ”Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem”
  5. Dorota Szelągowska już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się swoim nowym lokum
  6. Karolina Szostak schudła 30 kg. Lekarz gwiazd zdradził szczegóły diety gwiazdy Polsatu

źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułBorys Szyc i Justyna Nagłowska wezmą udział w „Ameryka Express”? Znamy szczegóły
Następny artykułIga Lis wygląda identycznie jak Kinga Rusin w młodości. Córka gwiazdy TVN pokazała unikatowe zdjęcia
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.