Beata Szydło: syn najbardziej wpływowej kobiety w polskiej polityce jest księdzem. Tymoteusz Szydło właśnie dostał awans w kościele i będzie sprawował wyjątkową funkcję! Zaledwie po dwóch latach kapłańskiej posługi spotyka go kolejny zaszczyt, którego z pewnością zazdrości mu wielu innych księży. Czym będzie się teraz zajmował syn Beaty Szydło?

Była premier, tak jak większość jej kolegów i koleżanek z partii jest bardzo religijna i liczy się ze zdaniem kościoła. Jakim to szczęściem dla Beaty Szydło jest fakt, że jeden z jej dwóch synów zdecydował poświęcić swoje życie Bogu i zostać księdzem! Beata Szydło: syn polityk w ciągu zaledwie dwóch lat posługi kapłańskiej został dwukrotnie awansowany. Tymoteusz Szydło idzie jak burza, a mama z pewnością jest z niego bardzo dumna!

Kim jest syn Beaty Szydło?

Dom rodzinny Beaty Szydło był pełen tradycji, a duch wiary katolickiej unosił się w nim od zawsze. Nic więc dziwnego, że Beata Szydło swoje dzieci również wychowała w wierze katolickiej, która głęboko zakorzeniła się w jej dzieciach, szczególnie w synu Tymoteuszu, który dwa lata temu przyjął święcenia kapłańskie i oficjalnie został księdzem. Beata Szydło: syn polityk ma za sobą już pierwsze kościelne awanse, a zaczęło się od zmiany parafii.

Początkowo swoją posługę pełnił w małej parafii, we wsi Buczkowice. Zajmował się tam nie tylko odprawianiem mszy czy głoszeniem kazań, ale również był odpowiedzialny za scholę dziecięcą. Wielkim zaskoczeniem było przeniesienie młodego wikariusza do dużej parafii w Oświęcimiu. Obecnie Tymoteusz Szydło pracuje w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego. Mało który wikariusz z dwuletnim stażem może liczyć na taki awans, a to nie wszystko!

Beata Szydło: syn awansował

Syn Beaty Szydło dopiero co zmienił parafię na większą, a już doznał kolejnego zaszczytu. Jak informuje Wirtualna Polska, proboszcz obecnej parafii Tymoteusza Szydło wyznaczył go do odprawiania mszy trydenckich, co wśród duchownych traktuje się, jako wielkie wyróżnienie.

– Z wielką radością informujemy, że Msza Święta w Starożytnym Rycie Rzymskim znalazła swoje stałe miejsce w Oświęcimiu. Jednym z zadań duszpasterskich ks. Tymoteusza będzie posługa wiernym przywiązanym do starszych form liturgicznych — czytamy na Facebooku nowej parafii syna Beaty Szydło.

Specjalne msze, jakie będzie odprawiał Tymoteusz Szydło, będą odbywały się w każdą drugą niedzielę miesiąca oraz w większość świąt nakazanych. Co ciekawe, msze trydenckie odprawiane są po łacinie, a ksiądz stoi plecami do wiernych, a twarzą do ołtarza. Syn Beaty Szydło idzie jak burza, myślicie, że niedługo zostanie proboszczem?

ZOBACZ ZDJĘCIA SYNA BEATY SZYDŁO:

Beata Szydło: syn
twitter.com/DanielWachowiak

Beata Szydło: syn byłej pani premier jest księdzem. 

Beata Szydło: syn
facebook.com

Tymoteusz Szydło dostał awans i będzie odprawiał msze po łacinie!

Beata Szydło: syn
Screen z Youtube / Oświęcim Online

Beata Szydło z pewnością jest dumna z syna. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W 2017 roku Dominika Gwit wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”. Beata Tyszkiewicz nie szczędziła jej przykrych słów w programie
  2. Makijaż wieczorowy. 20 najlepszych propozycji
  3. „Kora żyje”! Michał Witkowski uważa, że artystka sfingowała swoją śmierć
  4. Robert Koszucki wystąpi w najnowszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 1997 roku aktor zdobył tytuł Mistera Polski
  5. „Kora żyje”! Michał Witkowski uważa, że artystka sfingowała swoją śmierć

źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułAnna Powierza z partnerem w łóżku. Aktorka opublikowała intymne zdjęcie w objęciach ukochanego
Następny artykuł„Król Lew” będzie miał swoją premierę już 19 lipca. Beyonce wydaje album promujący film
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.