Beata Szydło w młodości nigdy nie interesowała się polityką i z pewnością nie przypuszczała, że pewnego dnia stanie się jednym z najważniejszych polityków w Polsce. Zobacz, jak wyglądała Beata Szydło jako mała dziewczynka. Kto by pomyślał, że ta chłopczyca stanie na czele polskiego rządu?

Beata Szydło wielu kojarzy się z mocnymi i konserwatywnymi rządami Prawa i Sprawiedliwości, jednak w dzieciństwie nic nie wskazywało, że los sprowadzi ją na polityczne szalki. Beata Szydło w młodości była chłopczycą, a jej marzeniem było zostać astronautą, a nie politykiem. Sprawdź, jak wiceprezes Rady Ministrów wyglądała jako dziecko. 

Beata Szydło w młodości

Beata Szydło jest jednym z ważniejszych polityków w kraju, który wzbudza wśród Polaków niemałe emocje. Wiceprezes Rady Ministrów według niektórych ma wizerunek chłodnej służbistki, jednak jej zdjęcia z młodości rozczulą nawet jej przeciwników politycznych. Beata Szydło w młodości była uroczą dziewczynką z długimi włosami i kokardami, aby potem przemienić się w chłopczycę uprawiającą sport i uwielbiającą męskie pasje. Zobacz, jak była Premier wyglądała, jako mała dziewczynka. 

Beata Szydło: dzieciństwo

Jak podaje portal se.pl Beata Szydło urodziła się w małej miejscowości Przecieszyn, w województwie małopolskim. Pochodziła z tradycyjnego domu, gdzie wyznawano konserwatywne wartości, toteż niemałym zaskoczeniem był wygląd i pasje małej Beatki. Beata Szydło w młodości nosiła krótko ściętą fryzurę, co wyróżniało ją na tle innych dziewczynek, co więcej pasjonowała ją motoryzacja, a w przyszłości chciała zostać astronautą. Byłą Premier w dzieciństwie bardziej interesował motorower ojca niż typowe dla małych dziewczynek atrakcje. Jak sama przyznaje, przejażdżka motorowerem ojca była jej marzeniem.

– Jazda na tym motorowerze była moim dziecięcym marzeniem. To był pojazd marki Komar. Był ciężki i duży. Miałam może 12 lat. No i ja na ten motorower wsiadłam i pojechałam. Przygoda nie skończyła się zbyt przyjemnie. Motorower wylądował w rowie i trzeba go było naprawiać — zwierzyła się w rozmowie z Gazetą Krakowską

Kto by pomyślał, że Beata Szydło w młodości była osobą pasjonującą się motoryzacją. Zobacz zdjęcia byłej Premier z dzieciństwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY SZYDŁO W MŁODOŚCI:

Beata szydło w młodości

screen z youtube.com Portal wPolityceNikt nie podejrzewał, że skończy w polityce i to na tak wysokich stanowiskach. 

1
2
3
Poprzedni artykułPies zawsze zostawia miskę do połowy pełną. Powód złamie wam serce
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska topless na kultowej okładce. Wygląda jak Brigitte Bardot
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.