Beata Tadla wzięła ślub. Oprócz tradycyjnego fotografa część uroczystości uwiecznił również jej syn, który następnie pokazał swoje nagrania na Instagramie. Wygląda na to, że dziennikarka miała zaślubiny jak z bajki.

O tym, że Beata Tadla przyjęła oświadczyny swojego partnera, media dowiedziały się w sierpniu zeszłego roku. Od tego czasu trwały przygotowania do ślubu młodej pary

O tej uroczystości dziennikarka powiadomiła wszystkich na swoim Instagramie, zamieszczając zdjęcie z małżonkiem i obrączkami. Jak się okazało, zdjęcia opublikował również jej syn. 

Beata Tadla wzięła ślub. Jej syn zamieścił zdjęcia z uroczystości na swoim Instagramie

We wpisie opublikowanym na Instagramie Tadla stwierdziła, że jest „najszczęśliwszą kobietą na świecie” i że wyszła za „najwspanialszego mężczyznę”. 

Jej syn, Jan Kietliński, wydawał się równie szczęśliwy. W swoich mediach społecznościowych postanowił zamieścić szczegółową relację ze ślubu młodej pary. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dzięki niemu możemy podziwiać opuszczenie przez młodych Urzędu Stanu Cywilnego, a potem rodzinne podziwianie obrączek już we własnym domu. 

– Moja piękna mama i jej wyjątkowy dzień – pisał syn Tadli. 

Postanowił również złożyć parze najlepsze życzenia z okazji tego niezwykłego święta. 

– Wszystkiego dobrego dla młodej pary – dodał. 

Widać, że mimo pandemicznych warunków, Beata Tadla mogła pochwalić się cichym i spokojnym ślubem jak z bajki. Wszystko w małym, rodzinnym gronie i z najważniejszymi dla niej osobami. 

Zobacz zdjęcia:

Beata Tadla
(screen) Instagram/_johnson_johns_

Beata Tadla wyglądała przepięknie. 

Beata Tadla
(screen) Instagram/_johnson_johns_

Fragmenty relacji z jej ślubu możecie zobaczyć na profilu jej syna >tutaj<

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]