We wtorkowe przedpołudnie Beata Tadla zaskoczyła swoich fanów. Dziennikarka opublikowała serię zdjęć ślubnych i wyznała: Powiedziałam TAK. Szczególną uwagę zwraca skromna, ale niezwykle elegancka suknia panny młodej. Ukochany nie mógł oderwać od niej wzroku!

Beata Tadla i tajemniczy Michał zaręczyli się 13 sierpnia 2020 roku. Po sześciu miesiącach od ogłoszenia wspaniałej nowiny dziennikarka przekazała kolejną! Romantyczne fotografie ze ślubnej sesji skradły serca fanów, którzy ruszyli z gratulacjami.

Beata Tadla wzięła ślub

Popularna dziennikarka od momentu zaręczyn nie zdradzała daty planowanego ślubu. Ceremonia odbyła się w ciszy, bez medialnego szumu i można się domyślać, że jedynymi jej uczestnikami były rodziny oraz najbliżsi państwa młodych. 

Beata Tadla, która przez długi okres czasu nie miała szczęścia w miłości ostatecznie znalazła mężczyznę swojego życia, z którym co chwila zamieszczała fotografie w mediach społecznościowych, prezentując ich wielką miłość. Wcześniej gwiazda polskiego dziennikarstwa spotykała się z Jarosławem Kretem oraz biznesmenem Rafałem, z którymi związki nie przetrwały próby czasu.

Jednak po tych chwilach nie ma już ani śladu i dziennikarka prowadząca swoje audycje w Radiu ZET oraz Onecie stała się szczęśliwą i spełnioną kobietą, która nie kryje swojego ogromnego uczucia do świeżo upieczonego męża. Opis pod zdjęciami ślubnymi Tadli mówi wszystko:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami  – napisała dziennikarka.

Beata Tadla mąż

O mężu Beaty Tadli wiadomo zasadniczo niewiele, ponieważ dziennikarka bardzo chroni jego prywatności. Mimo wielu zamieszczanych wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych gwiazdy polskiego dziennikarstwa możemy dowiedzieć się jedynie, że ma na imię Michał i trzyma się z dala od show-biznesu.

Nie zmienia to faktu, że ich uczucie jest ogromne, co widać na każdym kroku. Jakiś czas temu w rozmowie z Twoim Imperium Beata Tadla idealnie podsumowała ich uczucie. Finalizacja tego związku w postaci ślubu była tylko formalnością.

– Mamy te same potrzeby, oczekiwania i wyznajemy te same wartości. Śmiejemy się z tego samego i to samo nas smuci. Łączą nas podobne przejścia i ten sam apetyt na życie – mówiła wówczas dziennikarka.

To nie pierwsza radosna informacja, którą dzisiaj podajemy. Beata Tadla od zawsze była jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek, co niegdyś idealnie podsumował Kuba Wojewódzki. Szczęście w postaci miłości musiało się do niej w końcu uśmiechnąć. Życzymy jak najwięcej radości i samych pozytywnych chwil na nowej drodze życia!

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla)

 Beata Tadla wzięła ślub.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla)

Dziennikarka jest bardzo szczęśliwą żoną mężczyzny o imieniu Michał.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl