Beata Tadla w rozmowie z dziennikarką wp.pl wyjawiła szokującą prawdę dotyczącą swoich fanów. Zachowanie niektórych z nich wywoływało w niej lęk i strach. Kobieta czuła się szykanowana i obserwowana. Systematycznie dostawała też paczki od kobiety, która podawała się za jej matkę.

Beata Tadla to jedna z najpopularniejszych dziennikarek oraz prezenterek telewizyjnych w Polsce. W jednym z ostatnich wywiadów kobieta podzieliła się swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami dotyczącymi bycia osobą publiczną. Jak się okazuje życie w blasku fleszy, nie zawsze usłane jest różami.

Beata Tadla miała psychofankę

44-latka w jednym z wywiadów przeprowadzonych przez dziennikarkę wp.pl podzieliła się swoimi przeżyciami związanymi z rozpoznawalnością. Jak sama przyznaje ze strony fanów, doświadczyła zarówno dobrych, jak i złych rzeczy.

Beata Tadla
Instagram.com @beatatadla

Beata Tadla zdecydowała się na szczere wyznanie. 

– Kiedy pracowałam w Telewizji Polskiej, zaczęła do mnie pisać kobieta, która twierdziła, że jest moją matką. Mówiła, że w szpitalu zamieniono dzieci i jej córka to wcale nie jej córka, tylko ja nią jestem – wspomina w rozmowie kobieta. 

Nie przeszkadzał jej nawet fakt, że urodziła się w Koszalinie, a Beata Tadla w Legnicy 10 lat później. 

W międzyczasie zaczęły przychodzić tajemnicze paczki

Na adres TVP, Beata Tadla otrzymywać zaczęła paczki ogromnych rozmiarów. W środku znajdowały się m.in. przeterminowane słodycze dla jej synka oraz liczne zabawki.

– Wysłała mi też, jako moja mama, swój używany kożuszek – pisała, że na pewno jest na mnie za duży, ale jak go sobie przerobię, będę mogła w nim chodzić. Potem chciała wysłać naczynia i fotel! Tak postanowiła się mną zaopiekować – mówiła w rozmowie z wp.pl Beata Tadla. 

Dziennikarka szczerze przyznaje, że i nigdy nie odpowiadała tamtej kobiecie. Gdy w grę zaczyna wchodzić lęk, strach czy przerażenie bezpieczniej jest takie osoby ignorować i usuwać z naszego życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tadla
Instagram.com @beatatadla

Nieznajoma twierdziła, że jest jej matką. 

Beata Tadla
Instagram.com @beatatadla

Z czasem zaczęła dostawać tajemnicze paczki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Tabloid ujawnił zarobki Joanny Kulig w USA. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  4. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

 

Poprzedni artykułJak zrobić loki – lokówką czy prostownicą? Przydatne tricki
Następny artykułCórka nagrała, jak opiekunka traktuje jej 94-letnią matkę chorą na Alzheimera
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.