Beata Tadla: Jarosław Kret i prezenterka w przeszłości tworzyli jedną z najsłynniejszych par polskiego dziennikarstwa. Jak podaje pomponik.pl, dziś mężczyzna cierpi na poważną chorobę, a była partnerka wspiera go w walce o zdrowie. Nie odwróciła się od niego w trudnym momencie. Czy to znaczy, że do siebie wrócili? Możecie się zdziwić!

Wydawali się dla siebie stworzeni. Oboje znani i popularni, robiący błyskotliwą karierę w polskich mediach. Przez wiele lat kochali się i wspierali w trudnym świecie dziennikarstwa. Nieoczekiwanie czar prysł, a cały kraj przecierał oczy ze zdumienia. Beata Tadla: Jarosław Kret zdecydował rozstać się z wieloletnią partnerką. Jednak gdy mężczyzna poważnie zachorował, Tadla postanowiła go wesprzeć. Dlaczego?

Beata Tadla: Jarosław Kret jest chory?

Jak informuje portal pomponik.pl, Jarosław Kret zmaga się obecnie z trudną chorobą – chodzi o depresję. Prezenter przyznał się do problemu i podzielił swoimi doświadczeniami. Wyjaśnił, że schorzenie nie uderzyło od razu z pełną mocą – zaczęło się od niebudzących niepokoju drażliwości i niechęci. 

Beata Tadla: Jarosław Kret i dziennikarka nie wrócili do siebie po rozstaniu. Jednak kobieta nie życzy źle mężczyźnie, z którym spędziła wiele lat. Po zakończeniu związku wiele razy broniła go przed opinią publiczną – fani Tadli nie mogli mu wybaczyć, że zdecydował się zerwać z powszechnie lubianą gwiazdą.

Według ustaleń tygodnika Rewia Kret rozpoczął już terapię. Ta wiadomość bardzo ucieszyła Beatę Tadlę. Liczy na to, że specjalista pomoże byłemu partnerowi powrócić do zdrowia. Te doniesienia potwierdziła pewna osoba z otoczenia Kreta i Tadli. Jak wyjaśniła w rozmowie z Rewia:

– Beata cieszy się, że poszedł na terapię. Ona uważa, że nikomu nie powinno się źle życzyć, więc ma nadzieję, że Jarkowi uda się wyjść na prostą i pokonać depresję.

Z kim jest Beata Tadla?

Na szczęście Beata Tadla nie musiała długo wypłakiwać oczu po rozstaniu. Dziennikarka odnalazła już swoją drugą połówkę. O kogo chodzi?

Jak informuje portal viva.pl, obecnie Tadla spotyka się z mężczyzną o imieniu Rafał. Ma być czterdziestoletnim biznesmenem zamieszkałym w Warszawie. Chociaż gwiazda nie zdradza szczegółów swojego nowego związku, regularnie publikuje fotografie z ukochanym w social mediach.

Beata Tadla: Jarosław Kret i jego była partnerka pokazali, że nawet po rozstaniu można pozostawać w zgodzie. To wspaniale, że nadal potrafią wyciągnąć do siebie rękę w trudnych chwilach!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co kupić dziecku na komunię? Przedstawiamy 10 super pomysłów!
  2. Syn Haliny Frąckowiak miał trudne dzieciństwo. Zrezygnował z nazwiska ojca
  3. Barbara Kurdej-Szatan poprawiała maturę! Stres przeżywała dwa razy

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tadla: Jarosław Kret
fot. instagram.com @beatatadla

Beata Tadla: Jarosław Kret może liczyć na pomoc byłej partnerki. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Lewandowska w więzieniu! Wylała morze łez
Następny artykułNajładniejsze sukienki na lato. Te modele to must have sezonu!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.