Beata Tadla po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku dwudziestu lat.  W jednym z wywiadów dziennikarka przyznała, że był to niewłaściwy krok, podyktowany chwilowym zauroczeniem. To była okropna decyzja – przyznała z perspektywy czasu.

Związki gwiazd wzbudzają zainteresowanie mediów. Ciekawość podsycają często sami zainteresowani, którzy otwarcie opowiadają o swoich miłościach sprzed lat. Podobnie było w przypadku znanej dziennikarki. Chociaż Beata Tadla zwykle pilnie strzeże swojej prywatności, to uchyliła rąbka tajemnicy i w jednym z wywiadów opowiedziała o swoim małżeństwie.

Beata Tadla o małżeństwie

Dziennikarka pochodzi z Legnicy i to właśnie w rodzinnym mieście poznała swojego pierwszego męża. Poślubiła go w wieku 20 lat. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i rozwiedli się zaledwie rok później. Jak gwiazda wspomina tamtą relację?

– To była szczenięca miłość i okropna decyzja o ślubie. Miałam 20 lat. Chciałam być dorosła, wydawało mi się, że jak będę miała męża, wszyscy będą mnie traktować poważniej. Mój mąż był aktorem legnickiego teatru, a małżeństwo przetrwało tylko rok – cytuje dziennikarkę portal gwiazdy.wp.pl

Jak Beata Tadla poradziła sobie z rozstaniem?

W małżeństwie nie układało się najlepiej i Tadla szybko zrozumiała, że spontaniczna decyzja o ślubie w tak młodym wieku była błędem. Po rozwodzie Tadla wyjechała z rodzinnego miasta i przeprowadziła się do Warszawy, gdzie poznała swoją kolejną miłość, dziennikarza Radosława Kietlińskiego:

– Spotkaliśmy się na jakiejś konferencji, zaczęliśmy rozmawiać. Bardzo mnie rozczulił, kiedy zaprosił mnie do bufetu w Ministerstwie Finansów na tatara – możemy przeczytać gwiazdy.wp.pl.

Po trzynastu latach małżeństwa para postanowiła się rozstać. Dziennikarka miło wspomina tamtą relację i przyznaje, że każda relacja jest ważną życiową lekcją. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tadla
instagram.com @beatatadla

Beata Tadla świetnie odnajduje się w roli dziennikarki. Możemy podziwiać ją od wielu lat. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Dowbor pomogła rodzinie, której rodzice zginęli, a dom się spalił. Było w nim pełno przemocy i alkoholu
Następny artykułInstagram Magdaleny Frąckowiak jest pełen gorących zdjęć. Zobacz najlepsze