Beata Tadla: praca sama ją znalazła! Wiele osób zastanawiało się, jak potoczą się dalsze losy dziennikarki. Po zawirowaniach związanych z karierą zawodową gwiazda ponownie zagości na wizji! W której telewizji będziemy mogli ją podziwiać?

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że dziennikarka otrzymała nową propozycję pracy. Chociaż Tadla od kilku miesięcy w sobotnie poranki prowadzi audycję w Radiu Zet, to w jej życiu szykują się zmiany. Beata Tadla: praca w telewizji to przeznaczenie dziennikarki. Ponownie zagości na szklanym ekranie!

Gdzie będzie pracować Beata Tadla?

Dziennikarka dołączy do zespołu redakcyjnego programu Bez Ograniczeń, emitowanym w telewizji Superstacja. Formuła programu z pewnością wzbudzi zainteresowanie widzów. Tadla wraz z Adamem Federem, Markiem Czyżem i Jackiem Zimkiem będzie komentować bieżące wydarzenia z kraju i ze świata. Będzie to program interaktywny, w którym decydujący głos będą mieli widzowie.

Zarówno telefonicznie, jak i mailowo będą komentować wydarzenia z kraju. Prowadzący będą mieli za zadanie reagować na kontrowersyjne wypowiedzi i nieprzychylne opinie, dlatego tak ważne jest, by potrafili panować nad przebiegiem dyskusji. 

Beata Tadla: praca marzeń jest znów na wyciągnięcie ręki

Jeszcze kilka miesięcy temu Tadla straciła pracę w stacji Nowa TV. Wszyscy zastanawiali się, jak potoczy się jej dalsza kariera. Jak się okazuje, dziennikarka nie miała problemu ze znalezieniem nowego zajęcia i od kilku miesięcy w sobotnie poranki prowadzi audycję w Radiu Zet, zatytułowaną To właśnie weekend. Jej ścieżka zawodowa zatoczyła koło, zaczynała bowiem w rozgłośni radiowej. Los sprzyja dziennikarce, ponieważ niedawno otrzymała kolejną propozycję pracy, tym razem w telewizji. 

Tadla od wielu lat obecna jest w świecie medialnym. Była związana z kilkoma stacjami telewizyjnymi. W TVN prowadziła główne wydanie Faktów, a w TVP natomiast prowadziła główne wydanie Wiadomości. Wkrótce znowu będziemy mogli podziwiać gwiazdę na szklanym ekranie. Nie mamy wątpliwości, że świetnie sprawdzi się w nowej roli. Przecież Beata Tadla jest wprost stworzona to pracy na wizji! Zgadzacie się? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tadla: praca
instagram.com @beatatadla

Beata Tadla: praca sama do niej przyszła. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDieta grejpfrutowa pozwoliła schudnąć Joannie Brodzik kilkanaście kg. Mamy dokładne menu
Następny artykułX-Men: Mroczna Phoenix. Do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu!