Beata Tadla jest szczęśliwą mamą nastoletniego syna. Chociaż dziennikarka rozstała się z ojcem chłopca, na szczęście może liczyć na jego pomoc w wychowywaniu. Niedawno Radosław Kietliński zaproponował obojgu coś naprawdę niezwykłego. Decyzja, czy przyjmą jego ofertę, może zaważyć na całej przyszłości jedynaka! O co chodzi?

Mimo że Beata Tadla i Radosław Kietliński rozwiedli się pięć lat temu, gwiazdor Polsatu wciąż pozostaje zaangażowany w opiekę nad ich wspólnym synem. Jan skończył już osiemnaście lat i jest prawdziwym oczkiem w głowie mamy i taty. Nastolatek staje się coraz bardziej samodzielny — tygodnik Na Żywo podaje, że niedawno zdał prawo jazdy — jednak rodzice nadal starają się otoczyć go opieką. Kietliński niedawno wpadł na pomysł, jak może pomóc jedynakowi rozwiązać pewną palącą kwestię. O co chodzi? Czy projekt przypadnie Tadli do gustu?

Co zaproponował Radosław Kietliński?

Jan Kietliński, syn Beaty Tadli i Radosława Kietlińskiego, niedawno rozpoczął wakacje. Nastolatek może wreszcie odpocząć po wyczerpującym roku szkolnym i niedawnym egzaminie na prawo jazdy. W związku z tym gwiazdor Polsatu postanowił zwrócić się do byłej żony i Jana z nieoczekiwaną propozycją

Według ustaleń tygodnika Na Żywo Radosław Kietliński zaoferował, że zabierze Jana na wyprawę w góry. Obaj panowie mają spędzić ten czas wyłącznie w swoim towarzystwie. Jednak wyjazd nie będzie składał się jedynie z przyjemności. Kietlińskiemu zależy na przeprowadzeniu poważnej rozmowy z Janem odnośnie do tego, jak widzi swoją przyszłość. Ma nadzieję, że uda mu się pomóc jedynakowi odnaleźć idealną ścieżkę życiową. 

Beata Tadla zgodziła się na wyjazd?

Chociaż pomysł Radosława Kietlińskiego przypadł jego synowi do gustu, gwiazdorowi Polsatu zależało, by swoją opinię na temat planowanej wyprawy wyraziła także Beata Tadla. Na szczęście była żona miała przyjąć pomysł Kietlińskiego z wielkim entuzjazmem

W przyszłym roku Jan Kietliński będzie przystępował do egzaminów maturalnych. Nic dziwnego, że rodzicom nastolatka zależy, aby poważnie przemyślał wybór uczelni oraz kierunku studiów. Jak podaje Na Żywo, ojciec jest dla Jana wielkim autorytetem. Nastolatek niezwykle liczy się z jego zdaniem, więc z pewnością uważnie wysłucha rad bardziej doświadczonego mężczyzny. 

Uważacie, że Radosław Kietliński wpadł na dobry pomysł? To naprawdę wielkie szczęście, że Beata Tadla może liczyć na pomoc byłego męża w kwestii wychowywania ich wspólnego syna!

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY TADLI:

beata tadla
fot. instagram.com @beatatadla

Beata Tadla w 2014 roku rozwiodła się z Radosławem Kietlińskim. 

beata tadla
fot. instagram.com @beatatadla

Para doczekała się wspólnego syna o imieniu Jan.

beata tadla
fot. instagram.com @beatatadla

Radosław Kietliński jest bardzo zaangażowany w opiekę nad pełnoletnim już Janem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Julia Pietrucha bez makijażu. Gwiazda w naturalnej wersji wygląda obłędnie!
  2. Córka Anny Przybylskiej zachwyca. 17-latka ma przepiękną figurę, a twarz całkowicie jak mama
  3. Jak się ubrać na festiwal muzyczny? Najnowsze trendy i inspiracje na festiwalowe stylizacje
  4. Syn Edyty Górniak nie wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. „Edyta nie wyraziła zgody”
  5. Katarzyna Skrzynecka pokazała wspólne zdjęcie z mężem sprzed 10 lat. Ale piękna para!

źródło: Na Żywo

Poprzedni artykułJulia Pietrucha bez makijażu. Gwiazda w naturalnej wersji wygląda obłędnie!
Następny artykułJoanna Kulig zagra w najnowszym serialu Netflixa. SE: „Za dzień pracy dostaje niemal 100 tys. zł”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.