Beata Tadla schudła aż 30 kilogramów! Gwiazda zdradziła, jak udało jej się pozbyć nadwagi. Po ciąży sporo przytyła i nie czuła się najlepiej. Sama przyznała, że początki nie były łatwe, ale wytrwałość opłacała się i dziś wygląda jak milion dolarów. Jaki jest jej sekret?

Beata Tadla schudła i wygląda zupełnie inaczej! Dziennikarka pokazała zdjęcia sprzed lat, na których wygląda jak inna osoba. Od tamtej pory przeszła niesamowitą metamorfozę! Krótkie włosy z pasemkami zamieniła na bardziej nowoczesną fryzurę. Ma nowy styl i dziś jest jedną z najpiękniejszych dziennikarek w Polsce.

Beata Tadla schudła

Beata Tadla przyznała, że w trakcie ciąży sporo przytyła. Nigdy nie ukrywała, że nie było jej z tym łatwo. Jakiś czas temu gwiazda opublikowała zdjęcie, które znalazła w ramach przeglądu albumów. Pozuje z inną dziennikarką, Agnieszką Milczarz. Do tamtej pory udało jej się zrzucić niemalże 20 kilogramów.

– Ta starsza pani obok Agi to ja, 16 lat i 18 kg temu… – podpisała fotografię.

W rozmowie z Wideoportalem przyznała, że utrata kilkunastu kilogramów w ciągu tylu lat nie jest spektakularnym schudnięciem. Na szczęście z upływem czasu gwiazda uzyskała swoją wymarzoną sylwetkę. Jak jej się to udało?

Beata Tadla: dieta jest dla niej ważna

Początkowy etap utraty wagi był długi i mozolny, jednak później wszystko poszło w ekspresowym tempie, a dziennikarce już dłuższy czas udaje się utrzymać świetną sylwetkę. Jak ona to robi?

– To chyba przychodzi z wiekiem, z czasem. Ze świadomością, że warto dbać o siebie, odżywiając się, nie tylko jedząc. Jestem tym, co jem, co piję, a przede wszystkim jestem tym, co myślę i jak myślę – powiedziała w rozmowie z Wideoportalem. 

Wiemy, że Beata Tadla dba także o aktywność fizyczną, uprawia między innymi nordic walking, czyli chodzenie z kijkami. Udział w Tańcu z gwiazdami sprawił, że jej kondycja znacznie się poprawiła. Nie tylko schudła, ale też zmieniła fryzurę, styl ubierania i inaczej się maluje. Dziś gwiazda wygląda rewelacyjnie i dobrze czuje się we własnym ciele. Zobaczcie, jak się zmieniała!

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY TADLI:

Beata Tadla schudła
facebook.com/beata.tadla.3

Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed lat.

Beata Tadla schudła
instagram.com/beatatadla

Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec Beaty Szydło wykonywał niebezpieczny zawód. W tej profesji katastrofy są na porządku dziennym
  2. Kim jest Janina Busk? Nowa prowadząca „The Voice Senior” jest bardzo intrygująca
  3. Mocne słowa Krystyny Pawłowicz: „Polska jest krajem ludzi hetero”
  4. Agnieszka Sienkiewicz URODZIŁA! Pokazała zdjęcie maleństwa, zdradzając płeć oraz imię
  5. Doda przerażona wydarzeniami w Białymstoku. „Czy wychodząc u Was na scenę mamy się bać?”

 

Poprzedni artykułJakie fryzury są najlepsze do kręconych włosów? Masz mnóstwo możliwości!
Następny artykułZnana aktorka przeszła szereg operacji plastycznych. Przyznała, że żałuje poprawiania urody
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.