Beata Tadla straciła pracę w telewizji Nowa TV. Ta informacja zelektryzowała polskie media. Wszyscy zastanawiali się, jak dalej potoczy się kariera zawodowa dziennikarki. Co teraz z jej planami? Poznajcie szczegóły!

W ostatnich latach dziennikarkę mogliśmy oglądać w serwisie informacyjnym 24 godziny online.pl na kanale Nowa TV. Beata Tadla dostarczała widzom garść codziennych informacji z kraju i ze świata w dowcipny sposób. Niedawno ogłoszono, że Beata Tadla straciła pracę. 

Beata Tadla straciła pracę 

Tadla od wielu lat obecna jest w świecie medialnym. Zaczynała jako siedemnastolatka w Radiu Legnica. Była również związana z telewizją TVN, gdzie prowadziła główne wydanie Faktów. Póżniej dziennikarka przez wiele lat pracowała w telewizji publicznej, gdzie prowadziła główne wydanie Wiadomości. Mogliśmy ją podziwiać jako gospodynię kultowego programu Kawa czy herbata. Kilka lat temu, gdy Jacek Kurski został prezesem zarządu telewizji publicznej, zniknęło wiele znanych twarzy. Wówczas dziennikarka straciła pracę. Ostatnio historia się powtórzyła. 

Jeszcze do niedawna Beatę Tadlę mogliśmy oglądać w programie 24 godziny online.pl, jednak program został zdjęty z anteny, a dziennikarka straciła pracę. Z ramówki stacji Nowa TV zdjęto program ze względu na zbyt wysokie koszty produkcji. Ostatnie wydanie programu ukazało się 30 listopada 2018 roku. 

Gwiazda nie ukrywała, że współprowadzenie programu sprawiało jej dużą przyjemność, a wieść o zakończeniu emisji przyjęła ze smutkiem i żalem. Trzeba przyznać, że tego rodzaju format, gdzie informacje podawane były w humorystyczny sposób stanowił wyjątek w polskiej telewizji. Rozpacz Tadli nie trwała jednak długo, ponieważ w mgnieniu oka udało jej się znaleźć nowe zajęcie. Okazuje się, że los jej sprzyja. 

Co dalej z karierą dziennikarki?

Na szczęście Tadla znalazła nową pracę. Debiutowała 12 stycznia w jednej z największych rozgłośni radiowych. Od niedawno możemy ją usłyszeć w Radiu Zet, gdzie w każdą sobotę od godziny 10 do 13 prowadzi audycję To właśnie weekend. Jak się okazuje, jej historia zawodowa zatoczyła koło. Dziennikarka swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w radiu, do którego po latach wróciła. Mamy nadzieję, że praca sprawia jej dużo satysfakcji i radości, bo jest to niezwykle ważne, niezależnie od tego, jakąś ścieżkę zawodową wybierzemy. 

Jesteśmy przekonani, że Beata świetnie sprawdzi się w radiowej roli. Trzeba przyznać, że jest stworzona do tej pracy, a jej wyjątkowy głos z pewnością umili słuchaczom wiele sobotnich poranków.

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY TADLI:

beata tadla straciła pracę
instagram.com @beatatadla

Beata Tadla straciła pracę w stacji Nowa TV. W swoich mediach społecznościowych chętnie publikowała zdjęcia ze studia. Od razu widać, że praca sprawiała jej dużo radości! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Edyta Herbuś? Dużo więcej niż się spodziewaliście
Następny artykułOla Ciupa. Cała prawda o najsławniejszej Słowiance Donatana