Beata Tadla ma poważny powód do zmartwień. Okazało się, że znana dziennikarka straciła pracę — jej program ostatecznie znika z anteny. Dlaczego władze stacji podjęły właśnie taką decyzję? Nie chodziło o niezadowolenie z usług Tadli, wręcz przeciwnie, widzowie bardzo cenili trafne uwagi gwiazdy. O co w takim razie poszło? Mamy oficjalny komentarz!

To fatalna wiadomość dla wszystkich wielbicieli programu Bez ograniczeń, w którym Beata Tadla występowała w charakterze komentatorki. Po głośnym odejściu z produkcji 24 Godziny dziennikarka znowu straciła zatrudnienie. Jak przyjęła decyzję władz stacji? Dziennikarka zdecydowała się na skomentowanie ostatnich wydarzeń i rozwiała wątpliwości, co naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami Superstacji. Wokół tego zwolnienia krążyły liczne plotki, m.in. że dowiedziała się o utracie stanowiska przez… wiadomość mailową! A może tak naprawdę cała rozmowa wyglądała zupełnie inaczej? Mocne słowa dziennikarki na plejada.pl: Nawet nie miałam swojej skrzynki firmowej.

Dlaczego Beata Tadla została zwolniona?

Beata Tadla została zwolniona, ponieważ Superstacja zdecydowała się na likwidację programów o tematyce politycznej i publicystycznej. Do tej kategorii należała m.in. produkcja Bez ograniczeń, w której pracowała właśnie Tadla.

Dziennikarka stanowczo zdementowała pogłoski o tym, że dowiedziała się o utracie pracy z wiadomości mailowej. Jak przyznała w wypowiedzi dla plejada.pl, została poproszona przez kierownictwo stacji o rozmowę. Podczas spotkania poinformowano ją o planach i wyjaśniono, że w związku ze zmianami nie będzie mogła dłużej występować. Tadla przyjęła te rewelacje ze spokojem. Nie czuła się specjalnie związana z miejscem, w którym pojawiała się tylko raz w tygodniu. 

— Nawet nie miałam swojej skrzynki firmowej. Byłam tam kilka miesięcy i to w charakterze komentatora, więc to nie jest tak, że straciłam pracę. Zostałam poinformowana o zmianach przez kierownictwo stacji — cytuje Beatę Tadlę portal plejada.pl

Gdzie pracuje Beata Tadla?

Beata Tadla pracuje jako dziennikarka Radia Zet i wykładowczyni Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Gwiazda regularnie angażuje się także w dodatkowe projekty: to właśnie do nich zaliczała współpracę z telewizją Superstacja.

Dziennikarka prowadzi w Radiu Zet dwie audycje: To właśnie weekend oraz StereoTYP. We wcześniejszych Beata Tadla była kojarzona przede wszystkim właśnie jako prezenterka telewizyjna. Jej przygoda z programem Bez ograniczeń trwała zaledwie kilka miesięcy i rozpoczęła się w lutym 2019 roku

To naprawdę niefortunna wiadomość, że Beata Tadla zakończyła współpracę z telewizją Superstacja. Mamy nadzieję, że gwiazda już niedługo trafi na kolejne interesujące projekty. 

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY TADLI:

beata tadla
fot. instagram.com @beatatadla

Beata Tadla straciła kolejną współpracę. 

beata tadla
fot. instagram.com @beatatadla

Gwiazda przez kilka miesięcy współprowadziła program dla Superstacji. 

beata tadla
fot. instagram.com @beatatadla

Na szczęście Beata Tadla nie przejęła się niefortunną wiadomością. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Filmy z Nicole Kidman. 6 najlepszych propozycji z blond pięknością
  2. Nie żyje Mona-Liisa Nousiainen. Fińska gwiazda sportu miała tylko 36 lat
  3. Jak uspokoić psa podczas burzy? 6 wskazówek, które pomogą tobie i pupilowi
  4. Za jakimi kobietami szaleją mężczyźni? Sprawdź, czy jesteś jedną z nich!
  5. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się dzięki Dorocie Szelągowskiej! ”Wszystko zaczęło się na balkonie”

źródła: plejada.pl, pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułNajwiększy hit Katy Perry to PLAGIAT! Zapadł wyrok w sprawie utworu „Dark Horse”
Następny artykułNie żyje Paula Williamson. Była żona Charlesa Bronsona miała 38 lat
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.